„Google“ išleido paskutinę „Android 12“ bandomąją versiją: netrukus pasirodys ir pilna platformos versija

„Google“ išleido paskutinę „Android 12“ bandomąją versiją: netrukus pasirodys ir pilna platformos versija

Lukas Snarskis

2021-09-12, 13:20

„Google“ dar vasario mėnesį pristatė pirmąją „Android 12“ operacinės sistemos beta versiją, kurią jau dabar gali išbandyti kai kurių išmaniųjų telefonų savininkai. Jau aišku tai, jog naujoji platformos versija turės naują dizainą, o taip pat nemažai pokyčių sulauks pranešimų juosta bei kai kurios kitos parinktys.

Niekam ne paslaptis, jog pilna „Android 12“ versija turėtų pasirodyti jau visai netrukus. „Google“ visai neseniai išleido penktąją betą versiją, o tai reiškia, kad iki oficialaus išleidimo liko vos keletas savaičių. Kaip galima matyti iš metų pirmoje pusėje išplatinto „Android“ tvarkaraščio, naujoji versija yra labai arti galutinio išleidimo ir jau turėtų būti tinkama plačiajam naudojimui.

Google Pixel 5 128GB Just Black (Juodas)

Android-12-map

Naujai išleista „Android 12“ beta versija jau yra prieinama ir naujajame „Pixel 5a“ išmaniajame telefone, kuris buvo pristatytas visai neseniai. Tai, kad pilna „Google“ kuriamos platformos versija pasirodys dar šį mėnesį rodo ir ankstesnė bendrovės praktika. Jau ne vienerius metus JAV milžinė išleidžia galutines „Android“ versijas būtent rugsėjį – taip nutiko su „Android 10“, o taip pat ir „Android 11“. Taigi, iki šio mėnesio pabaigos „Android 12“ galime sulaukti daugelyje „Pixel“ serijos įrenginių, o taip pat ir kai kurių kitų bendrovių produktuose.

Android-12_2021-06-11-205617_yuxr

Su naująja „Android 12“ operacinės sistemos versija turėtų atsirasti dar daugiau privatumą užtikrinančių funkcijų. Nuo šiol dešinajame viršutiniame kampe atsiras ikonos rodančios, jei programėlės telefone naudos kamerą ar mikrofoną. Paspaudus ant šių įkonų, bus pateikiamas sąrašas, kokios programėlės naudojasi kameros ir mikrofono resursais. Taip pat, vartotojams bus suteikiama teisė vienu mygtuko paspaudimu programėlėms apriboti prieigą prie kameros ar mikrofono. Beje, kameros ir mikrofono naudojimo apribojimai bus privalomi visiems gamintojams, naudojantiems net ir nuosavas „Android“ sąsajas, tokias kaip „Samsung OneUI”, „MIUI” ir kt, taip suteikiant daugiau privatumo vartotojams.

Google Pixel 4a 128GB Black (Juodas)

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Temos: Android 12

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas