„Google“ pateikia šimtus priežasčių įsigyti naujuosius „Pixel 6“, nepraleista progos įkąsti ir buvusiems konkurentams

Lukas Snarskis

2021-10-28, 12:35 (atnaujinta 2022-12-07, 13:09)

8 komentarai (-ų)
„Google“ pateikia šimtus priežasčių įsigyti naujuosius „Pixel 6“, nepraleista progos įkąsti ir buvusiems konkurentams

Praėjusią savaitę „Google“ pristatė naujuosius „Pixel 6“ serijos išmaniuosius telefonus, kurie siūlo ne tik visiškai atnaujintą dizainą, tačiau ir daugybę kitų privalumų, įskaitant ir bendrovės sukurtą procesorių, kuris atveria naujas galimybes.

„Google Pixel 6“ ir „Pixel 6 Pro“ sulaukė nemažai technologijų entuziastų dėmesio, o tai lėmė ne tik išoriniai pasikeitimai, tačiau ir dideli pokyčiai, susiję su telefonų galimybėmis. Natūralu, jog po naujų produktų pristatymo, gamintojai siekia kuo aktyviau juos reklamuoti bei įtikinti potencialius pirkėjus, kad tai yra tas įrenginys, kurį būtina įsigyti. Tačiau „Google“ pasistengė dar labiau.

Internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame pateikiama daugiau nei 100 priežasčių, kodėl vertėtų įsigyti vieną iš dviejų naujųjų „Google“ išmaniųjų telefonų. Kompanijos atstovai surado net 113 priežasčių kodėl jums reikėtų įsigyti „Pixel 6“ serijos įrenginį jeigu „jūsų dabartinio telefono gamintojas nustojo užsiimti šia veikla“. Tai neabejotinai skirta priminti Pietų Korėjos milžinės LG sprendimą.

„Google“ paskelbtame vaizdo įraše išskiriami tokie privalumai kaip jų pačių sukurta operacinės sistema bei paslaugos, kameros galimybės su daugybe skirtingų fotografavimo režimų, valdymas gestas, o taip pat ir telefonų ilgaamžiškumas bei daugybė kitų „Pixel 6“ įrenginių privalumų.

Priminsime, jog naujieji „Pixel 6“ serijos įrenginiai aprūpinti stikliniu korpusu, kas pakeitė aliuminio dangą, kuri buvo naudojama praėjusių metų modeliuose. Išmanieji taip pat apsaugoti „Gorilla Glass Victus“ apsauginiu stiklu.

Abiejuose modeliuose, asmenukių kamera persikėlė į viršutinėje ekrano dalyje esantį nedidelį apskritimą. Tiesa, „Google Pixel 6 Pro“ pasižymi lenktais ekrano kraštais, kuomet standartinis modelis turi plokščią ekraną. Pastarasis variantas turės 6,4 colių įstrižainės ekraną su Full HD+ raiška bei 90 Hz atsinaujinimo dažniu, o „Pro“ variantas aprūpintas 6,7 colių įstrižainės ekranu su Quad HD+ raiška bei 120 Hz atsinaujinimo dažniu.

„Google Pixel 6“ serijos išmanieji telefonai taip pat aprūpinti IP68 sertifikatu, kas rodo šių modelių atsparumą vandeniui bei dulkėms. Negana to, pirštų antspaudų skaitytuvai perkelti po ekranu, o šia savybe aprūpinti abu modeliai. Verta paminėti ir tai, jog šios serijos įrenginių ekrano atsinaujinimo dažnis prisitaikys pagal tai kokį turinį jūs peržiūrite ir parinks tinkamiausią variantą tam, kad neeikvoti baterijos energijos.

Bene daugiausiai kalbų kėlusi dalis – kuo nustebins „Google“ sukurtas mobilusis procesorius? Kaip ir tikėtasi, „Google Pixel 6“ serijos išmanieji telefonai veiks su „Tensor“ mikroschemų rinkiniu, kuris leis gamintojui atsisveikinti su „Qualcomm“ kuriamais lustais bei žengti į visiškai naują teritoriją.

Pristatymo metu, „Google“ atstovai žada iki 80 proc. geresnį išmaniųjų telefonų veikimą, lyginant su „Pixel 5“ modeliu. Negana to, analogiškomis veikimo galimybėmis pasižymės abu naujieji flagmanai – tiek „Pixel 6“, tiek ir „Pixel 6 Pro“. Teigiama, kad kurti tokį lustą lėmė ribotos galimybės naudojant kitų gamintojų produktus, kurie ribojo „Google“ pažangą. Plačiau apie naujuosius „Pixel 6“ serijos telefonus galite skaityti paspaudę čia.

8 komentarų

Sido

Deja, bet google naujieji smartai nuvylė. Ekranas su nesklandumais, baterija silpna, iš kameros tikėjaus kur kas daugiau. Pakrovimas 2h. Na neliko kuom pagirti...

Jonis

Nei tu jį turi,nei tu pezek čia.

Sido

Tau tiktais laukuose runkelius rauti belieka. Kur sakiau, jog turiu besmegeni. Visa info pateikta testuose kuriuos gali lengvai susirasti, o ne pezėti nesamones!

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Seimas svarstys pakeitimus, kurie patiks senų automobilių vairuotojams: už šį pažeidimą gali pavykti išsisukti su įspėjimu, sužinokite, kas svarstoma

Pranešimas spaudai

2024-04-19, 19:54

2 komentarai (-ų)

Seimas pradėjo svarstyti du Administracinių nusižengimų kodekso keitimo projektus, kuriais siekiama švelninti administracinę atsakomybę už automobilių keliamą taršą keliuose. Projektus parlamento posėdyje pristatė Seimo nariai Algirdas Stončaitis ir Aistė Gedvilienė.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Seimas svarstys pakeitimus, kurie patiks senų automobilių vairuotojams: už šį pažeidimą gali pavykti išsisukti su įspėjimu, sužinokite, kas svarstoma

Seimas pradėjo svarstyti du Administracinių nusižengimų kodekso keitimo projektus, kuriais siekiama švelninti administracinę atsakomybę už automobilių keliamą taršą keliuose. Projektus parlamento posėdyje pristatė Seimo nariai Algirdas Stončaitis ir Aistė Gedvilienė.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje

Šiuo metu už transporto priemonių, kurių į aplinkos orą išmetamų teršalų kiekis viršija nustatytus ribinius dydžius, ar su neveikiančia gamintojo numatyta išmetamųjų dujų neutralizavimo sistema eksploatavimą numatyta atsakomybė: asmenims – 100–300 eurų (už pakartotinį 300–500 eurų), juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – 300–500 eurų (už pakartotinį 600–900 eurų).

Abiem teikiamais projektais siūloma fiziniams asmenims nustatytą atsakomybę už transporto priemonių, kurių į aplinkos orą išmetamų teršalų kiekis viršija nustatytus ribinius dydžius, papildyti švelnesne nuobaudos rūšimi – įspėjimu.

„Įspėjimu siekiama, kad asmuo daugiau nenusižengtų ir galėtų pasitaisyti. Jis skiriamas, kai asmuo nusižengia pirmą kartą, supranta savo nusižengimo esmę, gailisi dėl savo padaryto teisės pažeidimo arba yra kitokių jo kaltę švelninančių aplinkybių ir yra netikslinga taikyti griežtesnę poveikio priemonę“, − pažymi projekto iniciatorius, Seimo narys A. Stončaitis aiškinamajame rašte.

Pasak jo, dažnu atveju transporto priemonės vairuotojas nežino, kad galimai daro pažeidimą, nes jo vairuojamas automobilis neišmeta matomų dūmų, o automobilio davikliai nerodo galimo gedimo.

Alternatyvaus projekto rengėja, Seimo narė A. Gedvilienė, pristatydama iniciatyvą dėl įspėjimo įteisinimo, tikino, kad 48 valandos tikrai nėra patogus laikas žmogui susitvarkyti automobilį, užsiregistruoti ir atlikti techninę jo apžiūrą. „Mūsų misija šiandien sumažinti įtampas visuomenėje, kad nebūtų žmonės gąsdinami, kad nebijotų, kad jų automobilis bus konfiskuotas, nes niekada tokio dalyko ir nebuvo siūloma teisės aktuose“, − teigė politikė Seimo posėdyje.

Seimas nuo šių metų pradžios aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės pareigūnams yra suteikęs teisę stabdyti transporto priemones ir tikrinti jų į aplinką išmetamų teršalų atitiktį techniniams motorinių transporto priemonių ir jų priekabų reikalavimams, taip pat panaikinti motorinių transporto priemonių ir priekabų, kurių į aplinką išmetami teršalai neatitinka techninių reikalavimų, privalomosios techninės apžiūros dokumentų galiojimą.

Pritarus projektams (Nr. XIVP-3626, Nr. XIVP-3628) po pateikimo, toliau jie bus svarstomi pagrindiniu paskirtame Teisės ir teisėtvarkos komitete. Prie šio klausimo svarstymo Seimo posėdyje planuojama grįžti birželio 6 d.

2 komentarų

Lankytojas

Reziumė, neberinkite tų pasikartojančių veidų, kurie ištisus dešimtmečius suolus trina. Nerinkite tų, kurie išsineša po 140 skėčių ar po puse tonos kavos iš sandėlio, net be jokios sąžinės graužaties toliau lenda į ekranus. Neberinkite tų, kurie išgarsėjo per akciją "Skaidrinam", gal tik tada nebebus visokių nesamoningų priimtų nutarimų. Absurdo lygis pasiekęs visišką piką, toliau jau niekur...

Skaitytojas

Ponia Gedviliene tegul dar pagalvoja apie pakeitimų dėl nuomos kompensacijos, kuria atemė nuo ubagų ir invalidų.

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas