„Google“ pateikia šimtus priežasčių įsigyti naujuosius „Pixel 6“, nepraleista progos įkąsti ir buvusiems konkurentams

„Google“ pateikia šimtus priežasčių įsigyti naujuosius „Pixel 6“, nepraleista progos įkąsti ir buvusiems konkurentams

Lukas Snarskis

Praėjusią savaitę „Google“ pristatė naujuosius „Pixel 6“ serijos išmaniuosius telefonus, kurie siūlo ne tik visiškai atnaujintą dizainą, tačiau ir daugybę kitų privalumų, įskaitant ir bendrovės sukurtą procesorių, kuris atveria naujas galimybes.

„Google Pixel 6“ ir „Pixel 6 Pro“ sulaukė nemažai technologijų entuziastų dėmesio, o tai lėmė ne tik išoriniai pasikeitimai, tačiau ir dideli pokyčiai, susiję su telefonų galimybėmis. Natūralu, jog po naujų produktų pristatymo, gamintojai siekia kuo aktyviau juos reklamuoti bei įtikinti potencialius pirkėjus, kad tai yra tas įrenginys, kurį būtina įsigyti. Tačiau „Google“ pasistengė dar labiau.

Google Pixel 5 128GB Just Black (Juodas)

Screenshot-8

Internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame pateikiama daugiau nei 100 priežasčių, kodėl vertėtų įsigyti vieną iš dviejų naujųjų „Google“ išmaniųjų telefonų. Kompanijos atstovai surado net 113 priežasčių kodėl jums reikėtų įsigyti „Pixel 6“ serijos įrenginį jeigu „jūsų dabartinio telefono gamintojas nustojo užsiimti šia veikla“. Tai neabejotinai skirta priminti Pietų Korėjos milžinės LG sprendimą.

„Google“ paskelbtame vaizdo įraše išskiriami tokie privalumai kaip jų pačių sukurta operacinės sistema bei paslaugos, kameros galimybės su daugybe skirtingų fotografavimo režimų, valdymas gestas, o taip pat ir telefonų ilgaamžiškumas bei daugybė kitų „Pixel 6“ įrenginių privalumų.

Google Pixel 4a 128GB Black (Juodas)

Priminsime, jog naujieji „Pixel 6“ serijos įrenginiai aprūpinti stikliniu korpusu, kas pakeitė aliuminio dangą, kuri buvo naudojama praėjusių metų modeliuose. Išmanieji taip pat apsaugoti „Gorilla Glass Victus“ apsauginiu stiklu.

Abiejuose modeliuose, asmenukių kamera persikėlė į viršutinėje ekrano dalyje esantį nedidelį apskritimą. Tiesa, „Google Pixel 6 Pro“ pasižymi lenktais ekrano kraštais, kuomet standartinis modelis turi plokščią ekraną. Pastarasis variantas turės 6,4 colių įstrižainės ekraną su Full HD+ raiška bei 90 Hz atsinaujinimo dažniu, o „Pro“ variantas aprūpintas 6,7 colių įstrižainės ekranu su Quad HD+ raiška bei 120 Hz atsinaujinimo dažniu.

„Google Pixel 6“ serijos išmanieji telefonai taip pat aprūpinti IP68 sertifikatu, kas rodo šių modelių atsparumą vandeniui bei dulkėms. Negana to, pirštų antspaudų skaitytuvai perkelti po ekranu, o šia savybe aprūpinti abu modeliai. Verta paminėti ir tai, jog šios serijos įrenginių ekrano atsinaujinimo dažnis prisitaikys pagal tai kokį turinį jūs peržiūrite ir parinks tinkamiausią variantą tam, kad neeikvoti baterijos energijos.

Screenshot-12

Bene daugiausiai kalbų kėlusi dalis – kuo nustebins „Google“ sukurtas mobilusis procesorius? Kaip ir tikėtasi, „Google Pixel 6“ serijos išmanieji telefonai veiks su „Tensor“ mikroschemų rinkiniu, kuris leis gamintojui atsisveikinti su „Qualcomm“ kuriamais lustais bei žengti į visiškai naują teritoriją.

Pristatymo metu, „Google“ atstovai žada iki 80 proc. geresnį išmaniųjų telefonų veikimą, lyginant su „Pixel 5“ modeliu. Negana to, analogiškomis veikimo galimybėmis pasižymės abu naujieji flagmanai – tiek „Pixel 6“, tiek ir „Pixel 6 Pro“. Teigiama, kad kurti tokį lustą lėmė ribotos galimybės naudojant kitų gamintojų produktus, kurie ribojo „Google“ pažangą. Plačiau apie naujuosius „Pixel 6“ serijos telefonus galite skaityti paspaudę čia.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Google

Komentarai

Sido

Deja, bet google naujieji smartai nuvylė. Ekranas su nesklandumais, baterija silpna, iš kameros tikėjaus kur kas daugiau. Pakrovimas 2h. Na neliko kuom pagirti...

Jonis

Nei tu jį turi,nei tu pezek čia.

Sido

Tau tiktais laukuose runkelius rauti belieka. Kur sakiau, jog turiu besmegeni. Visa info pateikta testuose kuriuos gali lengvai susirasti, o ne pezėti nesamones!

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Google Pixel 6

Google Pixel 6

6,4 colio
4614 mAh

Išleista: 2021 spalis

Google Pixel 6 Pro

Google Pixel 6 Pro

6,71 colio
5003 mAh

Išleista: 2021 spalis

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas