„Google“ pažadai subliuško: žadėtas įkrovimas naujuose flagmanuose sudaužys pirkėjų viltis

„Google“ pažadai subliuško: žadėtas įkrovimas naujuose flagmanuose sudaužys pirkėjų viltis

Leonardas Sindaravičius

Informacinių technologijų milžinės „Google“ naujųjų išmaniųjų telefonų serijos pristatyme viena iš daugiausiai vilčių sukėlusių naujienų buvo žymus įkrovimo paspartinimas lyginant su praėjusia „Pixel“ karta. Nors „Google“ su telefonu siūlo įsigyti pakrovėją, gebantį perduoti net 30W srovę, naujausi „Pixel 6“ ir „Pixel 6 Pro“ nėra pajėgūs pilnai išnaudoti šios galios.

Tai atrado „Android Authority“, išbandę abu naujuosius modelius su siūlomu pakrovėju ir išmatavę maksimalią jų įsisavinamą srovę - abu įrenginiai pasiekia 22W. Nors šiuolaikiniais standartais tai vis vien gan spartu ir keturiais vatais daugiau lyginant su „Pixel 5“ modeliu.

Google Pixel 5 128GB Just Black (Juodas)

Google-Pixel-6

Iš kitos pusės, 30W sparta buvo veikiau vartotojų lūkestis, o ne kompanijos pažadas - pati „Google“ savo puslapyje smulkiu šriftu yra parašiusi, jog naudojant siūlomą 30W įkroviklį įrenginius galima įkrauti iki 50% per 30 minučių. Akivaizdžiai tai nereiškia, kad prietaisai išnaudoja visus 30W - pasiekdami 22 vatų maksimalią srovę.

Kitas smulkus šių prietaisų trūkumas lyginant su pirmtakais yra lėtesnis atrakinimo greitis - su tuo tenka taikstytis dėl padidintos piršto atspaudo skenavimo apsaugos. Tačiau galiausiai, į šias smulkmenas galima žiūrėti pro pirštus - „Google Pixel 6“ bei „Pixel 6 Pro“ yra puikūs įrenginiai bet kam, ieškančiam naujo išmaniojo telefono šiais nuolat kylančių kainų laikais.

Google Pixel 4a 128GB Black (Juodas)

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Google

Komentarai

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Google Pixel 6

Google Pixel 6

6,4 colio
4614 mAh

Išleista: 2021 spalis

Google Pixel 6 Pro

Google Pixel 6 Pro

6,71 colio
5003 mAh

Išleista: 2021 spalis

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas