Telefonai

„Google“ pristatė ne visas naujoves: paaiškėjo, jog bendrovė priėmė netikėtą sprendimą, sužinokite kas įvyko

Kalbos apie tai, jog „Google“ ketina pristatyti „Pixel Fold“ sulenkiamą išmanųjį telefoną sklido bent keletą metų. Kaip bebūtų, gegužės pradžioje pirmasis toks bendrovės įrenginys pagaliau buvo pristatytas ir oficialiai.

„Google“ pristatė ne visas naujoves: paaiškėjo, jog bendrovė priėmė netikėtą sprendimą, sužinokite kas įvyko

Neseniai paskelbtoje tinklalaidėje Ivy Ross, „Google“ aparatinės įrangos produktų konstrukcijos vadovas, patvirtino antrojo atšaukto sulankstomo telefono egzistavimą. Nors informacijos apie įrenginį vis dar trūksta, Rossas pabrėžė bendrovės įsipareigojimą pristatyti produktą, kuris pranoktų esamus sulankstomus modelius, todėl jie susilaikė nuo jo išleidimo.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

„Google“ sprendimas atsisakyti antrojo sulankstomo „Pixel“ išryškina įmonės atsidavimą kokybei ir naujovėms. Rossas išreiškė pasididžiavimą komandos drausme ir ryžtu laukti, kol jie galės sukurti kažką „pakankamai gero ar geresnio už tai, kas jau yra išleista“.

Jau kurį laiką sklandė gandai, kad „Google“ kūrė sulankstomą telefoną su atverčiama konstrukcija, panašų į „Samsung Galaxy Z Flip“ seriją. Nors neaišku, ar atšauktas ir ganduose minimas įrenginys yra vienas ir tas pats, Rosso patvirtinimas rodo, kad „Google“ ištyrė alternatyvius savo sulankstomų įrenginių formos veiksnius.

Nors „Google“ ketinimai dėl atverčiamos konstrukcijos lieka neaiškūs, tikėtina, kad bendrovė galiausiai galėtų išleisti tokį telefoną.

Sulankstomas atverčiamo dizaino „Pixel“ būtų užpildęs didelę spragą „Google“ produktų asortimente. Kadangi „Pixel Fold“ kainuos maždaug 1 671 eurus, o būsimos „Pixel 8“ serijos kaina turėtų siekti maždaug 950 eurų, šiuo metu egzistuoja poreikis vidutinės klasės „Android“ sulankstomam telefonui.

Rosso atskleisti „Google“ planai dėl galimo atverčiamo modelio pabrėžia, kad ateityje „Google“ ir „Samsung“ konkuruos šiame segmente. „Google“ sprendimas neišleisti antrojo sulankstomo įrenginio tikriausiai sukėlė „Samsung“ palengvėjimą, ypač atsižvelgiant į laipsniškus atnaujinimus, kurių tikimasi būsimuose „Galaxy Z Fold 5“ ir „Galaxy Z Flip 5“.

Atšauktas antrasis sulankstomas „Pixel“ telefonas gali niekada neišvysti dienos šviesos, tačiau patvirtinus jos egzistavimą, galima pažvelgti į nuolatines intriguojančias „Google“ pastangas peržengti išmaniųjų telefonų dizaino ribas.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas