„Google“ ruošia ne tik „Pixel 6“ telefonus: netrukus išvysime ir daugiau bendrovės naujovių

„Google“ ruošia ne tik „Pixel 6“ telefonus: netrukus išvysime ir daugiau bendrovės naujovių

Leonardas Sindaravičius

, atnaujinta 2021-10-19, 21:49

Per pastaruosius keletą metų „Google“ tapo mažiausiai nuspėjamu gamintoju, kuomet kalba pakrypsta apie išmaniųjų telefonų pristatymą. Internete jau kuris laikas sklando įvairiausi gandai apie naujuosius „Pixel 6“ serijos įrenginius, tačiau oficiali išleidimo data buvo nežinoma iki šiol.

Dar visai neseniai paaiškėjo, jog „Google Pixel 6“ bei „Pixel 6 Pro“ bus pristatyti spalio 19 dieną, tačiau iki šiol buvo nutylėta, jog renginio metu taip pat išvysime keletą įdomesnių objektų, tarp kurių pirmasis kompanijos išmanus laikrodis, sulenkiamas išmanusis telefonas bei išmanioji kolonėlė.

Google Pixel 5 128GB Just Black (Juodas)

2-2

Gandai apie šių prietaisų debiutą sklando jau senokai, tačiau niekas nežino kokia gali būti jų specifikacija. Žinoma tik tiek, kad artėjantis „Android 12.1“ atnaujinimas yra sukurtas įrenginių su sulenkiamais ekranais optimizacijai, o „Pixel Launcher“ vartotojo sąsaja įgys funkcijų, pritaikytų darbui su kintamo dydžio ekranais.

Pereinant prie laikrodžių, tikimasi naujo „WearOS“ versijos, sukurtos kartu su „Samsung“. Kadangi „Google“ santykis su šia Pietų Korėjos technologijų milžine pastaruoju metu itin glaudus, manoma, kad „Pixel Watch“ naudos penkių nanometrų procesorių, paremtą „Exynos W920“.

Google Pixel 4a 128GB Black (Juodas)

1

Kurie iš šių gandų bei spėlionių pasitvirtins sužinosime po kiek daugiau nei savaitės, tačiau akivaizdu, kad „Google“ turi visus resursus, kad pastatytų savo konkurentus ant kojų ir pritrauktų naujų klientų į „Pixel“ prietaisų ekosistemą.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Google

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Google Pixel 6

Google Pixel 6

6,4 colio
4614 mAh

Išleista: 2021 spalis

Google Pixel 6 Pro

Google Pixel 6 Pro

6,71 colio
5003 mAh

Išleista: 2021 spalis

Google Pixel 5

6,0 colių
4080 mAh

Išleista: 2020 rugsėjis

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas