Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Google“ ruošia ne tik „Pixel 6“ telefonus: netrukus išvysime ir daugiau bendrovės naujovių

„Google“ ruošia ne tik „Pixel 6“ telefonus: netrukus išvysime ir daugiau bendrovės naujovių

Leonardas Sindaravičius

2021-10-10, 15:45

Per pastaruosius keletą metų „Google“ tapo mažiausiai nuspėjamu gamintoju, kuomet kalba pakrypsta apie išmaniųjų telefonų pristatymą. Internete jau kuris laikas sklando įvairiausi gandai apie naujuosius „Pixel 6“ serijos įrenginius, tačiau oficiali išleidimo data buvo nežinoma iki šiol.

Dar visai neseniai paaiškėjo, jog „Google Pixel 6“ bei „Pixel 6 Pro“ bus pristatyti spalio 19 dieną, tačiau iki šiol buvo nutylėta, jog renginio metu taip pat išvysime keletą įdomesnių objektų, tarp kurių pirmasis kompanijos išmanus laikrodis, sulenkiamas išmanusis telefonas bei išmanioji kolonėlė.

Google Pixel 5 128GB Just Black (Juodas)

2-2

Gandai apie šių prietaisų debiutą sklando jau senokai, tačiau niekas nežino kokia gali būti jų specifikacija. Žinoma tik tiek, kad artėjantis „Android 12.1“ atnaujinimas yra sukurtas įrenginių su sulenkiamais ekranais optimizacijai, o „Pixel Launcher“ vartotojo sąsaja įgys funkcijų, pritaikytų darbui su kintamo dydžio ekranais.

Pereinant prie laikrodžių, tikimasi naujo „WearOS“ versijos, sukurtos kartu su „Samsung“. Kadangi „Google“ santykis su šia Pietų Korėjos technologijų milžine pastaruoju metu itin glaudus, manoma, kad „Pixel Watch“ naudos penkių nanometrų procesorių, paremtą „Exynos W920“.

Google Pixel 4a 128GB Black (Juodas)

1

Kurie iš šių gandų bei spėlionių pasitvirtins sužinosime po kiek daugiau nei savaitės, tačiau akivaizdu, kad „Google“ turi visus resursus, kad pastatytų savo konkurentus ant kojų ir pritrauktų naujų klientų į „Pixel“ prietaisų ekosistemą.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Temos: Google

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Google Pixel 5

6,0 colių
4080 mAh

Išleista: 2020 rugsėjis

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas