„Google“ telefonų savininkai turėtų sunerimti: kelių metų senumo flagmanai nustoja veikę

„Google“ telefonų savininkai turėtų sunerimti: kelių metų senumo flagmanai nustoja veikę

JAV korporacija „Google“ yra puikiai žinoma ne tik dėl paieškos sistemos ar mobiliosios operacinės sistemos „Android“ kūrimo ir plėtojimo, bet ir dėl išmaniųjų telefonų, kuriuos pristato kiekvienais metais. Deja, tačiau pastarieji produktai nėra tokie sėkmingi, o internete kasmet pasirodo naujų pranešimų apie vienokias ar kitokias „Pixel“ serijos telefonų problemas.

Vis daugiau naudotojų praneša, kad jų „Google Pixel 3“ ir „Pixel 3 XL“ įrenginiai pakimba be įspėjimo, o problema vis labiau plinta. Kaip aiškėja, tai nėra visiškai nauja problema. Atrodo, kad telefonų pakibimas prasidėjo prieš kelis mėnesius, tačiau tik dabar apie tai pradedama daugiau kalbėti. Blogiausia yra tai, kad „Google“ vis dar neturi problemos sprendimo ir daugelio šių įrenginių garantija yra pasibaigusi.

„Reddit“ forume ir kituose socialiniuose kanaluose žmonės dalijasi savo istorijomis apie tai, kaip jų patikimi „Pixel 3s“ per naktį tampa visiškai neveikiantys. Įrenginiai pereina į Qualcomm Emergency Download režimą (EDL), kuris net neleidžia įdiegti naujo ROM ar patekti į bootloader.

Kai kurie mano, kad šias problemas sukėlė vienas iš saugos naujinimų, o kiti sako, kad pagrindinė priežastis yra aparatūros gedimas. Bet kokiu atveju, be oficialaus „Google“ pareiškimo, galime tik spėti, kas gadina šiuos telefonus.

Šaltinis: MiTech.lt

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas