„Google“ vadovai turėtų griebtis už galvų: internete paplito itin slepiamo išmaniojo telefono nuotraukos

Kalbos apie tai, jog „Google“ ketina pristatyti „Pixel Fold“ sulenkiamą išmanųjį telefoną sklinda jau keletą metų. Nemažai vilčių dedama į tai, kad šis įrenginys pagaliau debiutuos „Google I/O“ konferencijos metu, kuri įvyks gegužės 10 dieną.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Google“ vadovai turėtų griebtis už galvų: internete paplito itin slepiamo išmaniojo telefono nuotraukos

Internete dabar paplito ir nuotrauka, kur galimai pastebėtas naujasis „Google Pixel Fold“ išmanusis telefonas. Viešumoje užfiksuota nuotrauka išplito „Reddit“ platformoje. Teigiama, kad šis įrenginys turėjo mėlynos spalvos rėmelius, o taip pat labai siauras ekrano kraštines. Toks vaizdas užfiksuotas Niujorke.

Priminsime, jog anksčiau buvo teigiama, kad „Google Pixel Fold“ bus 158,7 x 139,7 x 5,7 mm dydžio, o kameros iškilimas pridės papildomus 2,6 mm. Pagrindinis šio sulenkiamo telefono ekranas turėtų būti 7,69 colių įstrižainės. Išorinėje „Pixel Fold“ dalyje esantis ekranas – 5,79 colių, o viršuje – nedidelis asmenukių kameros apskritimas. Tiesa, reikėtų pastebėti, kad vidinis ekranas turi ganėtinai didelius ekrano rėmelius, o dešinėje pusėje – dar vieną kamerą.

Kol kas oficialios informacijos apie pirmąjį „Google“ sulenkiamą išmanųjį telefoną nėra, tačiau tikėtina, kad šis įrenginys veiks su „Tensor G2“ procesoriumi bei turės 12 GB operatyviosios (RAM) atminties. Nesunku nuspėti ir tai, jog jame bus įdiegta „Android 13“ operacinės sistemos versija.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas