Greitojo įkrovimo lenktynės tęsiasi: „Huawei“ pristato telefonams ir kompiuteriams skirtą įkroviklį

Greitojo įkrovimo lenktynės įgauna pagreitį. Praėjusią savaitę Kinijos milžinė „Xiaomi“ pademonstravo 200W įkrovimo technologiją, apie ką plačiau skaityti galite čia. Toks sprendimas jau visai netrukus turėtų pasirodyti prekyboje, tačiau naujienų turi ne tik ši bendrovė. Visai neseniai, naujovę pademonstravo ir kita Kinijos kompanija, o šįkart – tai „Huawei“.

Kaip skelbiama socialiniame tinkle „Weibo“, Kinijos gigantė jau netrukus pradės prekiauti 135W įkrovikliais, kuriuos bus galima naudoti ne tik su išmaniaisiais telefonais, tačiau ir su kompiuteriais. Šis įkroviklis naudos USB-C ir tikėtina, kad geriausiai veiks su „Huawei“ sukurtais produktais.

Kaip galima matyti iš nuotraukos, šio „Huawei“ sukurto įkroviklio modelio pavadinimas yra „HW-200A00P00“. Akivaizdu, kad kinų sukurtas produktas palaiko greitąjį įkrovimą iki 20V/6.75A bei yra sukurtas kompiuteriams. Verta paminėti ir tai, jog įkroviklis yra suderinamas su nemažai skirtingų greitojo įkrovimo protokolų – PD, DCP, QC2.0, QC4, FCP, SCP ir t.t.

Kitos naujojo „Huawei“ įkroviklio detalės iš esmės yra pakankamai standartinės – baltos spalvos dizainas su pilkais užrašais. Kaip jau minėjome, šis produktas iš esmės yra skirtas nešiojamiems kompiuteriams, tačiau yra pilnai suderinamas ir su išmaniaisiais telefonais. Tiesa, vertėtų paminėti ir tai, jog „Huawei“ pristatytas „Matebook 16“ kompiuteris jau tada buvo parduodamas su 135W įkrovikliu, tačiau šiame tekste minimas produktas atrodo, jog turėtų būti kiek naujesnis variantas.


Kol kas komentarų nėra.