„Honor“ į Europą atgabens naujus telefonus: „Honor 50“ bus prieinami su „Google“ paslaugomis

„Honor“ į Europą atgabens naujus telefonus: „Honor 50“ bus prieinami su „Google“ paslaugomis

Lukas Snarskis

2021-09-29, 14:10

Kinijos kompanija „Honor“ jau kuris laikas veikia kaip nepriklausoma bendrovė. Niekam ne paslaptis, jog dar visai neseniai šis prekinis ženklas priklauso „Huawei“, tačiau dėl JAV pritaikytų sankcijų buvo nuspręsta atsiskirti nuo tėvynainės kompanijos. Per tą laiką „Honor“ spėjo pristatyti jau ne vieną išmanųjį telefoną, o dabar džiugios naujienos pasieks ir europiečius.

Remiantis „WinFuture“ informacija, „Honor“ į Europą ketina atgabenti šiemet pristatytą „Honor 50“ išmaniųjų telefonų seriją. Ir nors pats gamintojas apie tai dar nėra patvirtinęs oficialiai, tačiau jau dabar kai kurių šalių oficialūs „Honor“ puslapiai pateikia „Honor 50“ pirkimo puslapius. Tikėtina, kad oficialus pristatymas gali įvykti spalio 26 dieną, Berlyne.

Huawei Honor 9 Dual Sapphire Blue (Mėlynas)

Honor-50_2021-09-29-090843_kpjv

Priminsime, kad „Honor 50“ serijos įrenginiai buvo pristatyti dar birželio mėnesį ir tuomet buvo pademosntruoti trys modeliai – tai „Honor 50“, „Honor 50 Pro“ ir „Honor 50 SE“. Visi trys išmanieji telefonai turės ekranus su 120 Hz ekrano atsinaujinimo dažniu, 108 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintas pagrindines kameras, 100W greitąjį įkrovimą ir, žinoma, „Google“ paslaugų paketą. Kaip žinia, po atsiskyrimo nuo „Huawei“, „Honor“ gavo galimybę dirbti su JAV kompanijomis, o tai ir lėmė „Google“ programėlių sugrįžimą į šio gamintojo telefonus.

Visų pirma, „Honor 50“ ir „Honor 50 Pro“ veiks su „Qualcomm Snapdragon 778G“ procesoriais, o „50 SE“ modelis pasižymės „MediaTek Dimensity 900“ lustu. Niekam ne paslaptis, jog geriausiomis specifikacijomis iš šios trijulės pasižymės „Pro“ modelis.

Honor-50

„Honor 50 Pro“ turės 6,72 colių įstrižainės AMOLED ekraną su Full HD+ raiška bei 120 Hz atsinaujinimo dažniu. Viršutinėje ekrano dalyje – dviguba asmenukių kamera, kurią sudarys 32 MP pagrindinis ir 12 MP raiškos plataus kampo sensoriai. Verta paminėti, jog šis modelis pasižymės ir dinaminiu ekrano atsinaujinimo dažniu, kas leis išsaugoti daugiau baterijos energijos.

„Honor 50“ modelis išsiskirs 6,57 colių įstrižainės AMOLED ekranu su analogiškomis savybėmis kaip ir „50 Pro“ variantas. Tiesa, šis modelis turės tik vieną asmenukių kamerą, kuri bus aprūpinta 32 MP raiškos vaizdo jutikliu. Abu šie telefonai turės analogiškas kamerų konfigūracijas.

Honor-50_2021-06-19-100539_izfd

„Honor 50“ ir „Honor 50 Pro“ viršutiniame kamerų apskritime turės pagrindinį objektyvą, kuris pasižymės 108 MP raiškos vaizdo jutikliu, o šio sensoriaus dydis – 1/1.52 colio. Žemiau esančiame apskritime – dar trys kameros. Viena iš jų bus 8 MP plataus kampo, o kitos dvi bus 2 MP raiškos ir viena bus skirta makro fotografijai, o antroji – gylio sensorius. Verta paminėti, jog „Honor“ šiuose įrenginiuose pasiūlys specialią vloginimo funkciją, kuri leis filmuojant perjungti iš priekinės į nugarėlėje esančias kameras, ir atvirkščiai.

Plačiau apie „Honor 50“ serijos išmaniuosius telefonus galite skaityti paspaudę čia.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Temos: Honor

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas