„Honor“ ir toliau nestabdo: jau anonsuoja sulenkiamą telefoną su išskirtinėmis savybėmis

„Honor“ ir toliau nestabdo: jau anonsuoja sulenkiamą telefoną su išskirtinėmis savybėmis

Lukas Snarskis

Kinijos kompanija „Honor“ ir toliau nestabdo. Po atsiskyrimo nuo „Huawei“, bendrovė pristatė jau ne vieną naują išmanųjį telefoną, o tarp jų – ir flagmanai, ir pigesni produktai. Tačiau tai dar ne viskas ką ketina pademonstruoti šios įmonės vadovai.

Internete jau kuris laikas sklinda kalbos apie sulenkiamą „Honor“ išmanųjį telefoną, o dabar aiškėja ir daugiau detalių apie jį. Jau iš anksčiau yra žinoma, kad jis vadinsis „Honor Magic V“ ir turės horizontaliai sulenkiamą ekraną. Negana to, jame bus naudojamas „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1“ procesorius.

Huawei Honor 9 Dual Sapphire Blue (Mėlynas)

Honor-Magic-V-korpusas

Visai neseniai, „Honor“ atstovai išplatino ir trumpą vaizdo įrašą, kuriame atskleidžiamas naujojo flagmano dizainas. Kaip galite matyti, priekinėje telefono dalyje rasime pakankamai didelį ekraną, o jį atlenkus – dar didesnis ekranas. Įdomu ir tai, jog sulenkiamas ekranas neturi jokių pastebimų sujungimo žymių.

Honor-Magic-V

Priekinis „Honor Magic V“ išmaniojo telefono ekranas turi nedidelį kameros iškirpimą, tačiau nieko panašaus nematyti ant pagrindinio, didžiojo, ekrano. Kol kas išlieka neaišku ar „Honor“ naudos po ekranu montuojamos kameros technologiją ar jos visai nebus. Apatinėje telefono dalyje taip pat galime matyti garsiakalbį bei USB-C įkrovimo lizdą.

Naujausia informacija rodo, jog „Honor Magic V“ galimai turės 6,5 colių įstrižainės ekraną, o sulenkiamo ekrano įstrižainė turėtų siekti 8 colius. Deja, tačiau kol kas daugiau šio įrenginio specifikacijų nėra žinoma.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Honor

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas