„Honor“ ir toliau nestabdo: pristatė dar šiemet išleistos serijos atnaujinimą su dėmesio vertais patobulinimais

„Honor“ ir toliau nestabdo: pristatė dar šiemet išleistos serijos atnaujinimą su dėmesio vertais patobulinimais

2021 metai tapo išskirtiniais Kinijos bendrovei „Honor“, kuri dar sausio mėnesį pristatė pirmuosius išmaniuosius telefonus po atsiskyrimo nuo „Huawei“. Birželio mėnesį kompanijos atstovai pristatė „Honor 50“ serijos modelius, kurie pažymėjo „Google“ paslaugų sugrįžimą į šio gamintojo telefonus.

Internete jau kuris laikas sklandė kalbos ir apie „Honor 60“ serijos pristatymą, kuris įvyko pirmąją žiemos dieną. Kompanijos vadovai pristatė šios serijos telefonus – tai „Honor 60“ ir „Honor 60 Pro“, o pastarasis modelis tapo pirmuoju, kuris veiks su „Qualcomm Snapdragon 778G­+“ procesoriumi.

Honor 60

Naujasis „Honor 60“ pasižymi 6,67 colių įstrižainės OLED ekranu su Full HD­+ raiškos ekranu su lenktais kraštais. Nesunku pastebėti ir tai, jog viršutinėje ekrano dalyje rasime ir nedidelį apskritimą, kur įmontuota asmenukėms skirta kamera. Išmanusis taip pat palaiko 120 Hz ekrano atsinaujinimo dažnį, DCI-P3 spalvų gamą, o visa ši kombinacija suteiks itin sklandų ir spalvingą vaizdo atkūrimą.

Išmaniojo telefono nugarėlėje – du kamerų žiedai, kurie sujungti į vieną ir čia rasime du objektyvus. „Honor 60“ modelis aprūpintas 100 MP raiškos vaizdo jutikliu, o greta rasime ir 8 MP plataus kampo kamerą. Žinoma, čia puikuojasi ir nedidelis 2 MP gylio sensorius. Priekinėje telefono dalyje – 32 MP raiškos vaizdo jutikliu papuošta asmenukių kamera.

„Honor 60“ veiks su „Qualcomm Snapdragon 778G“ procesoriumi bei turės 8 GB arba 12 GB operatyviosios atminties. Pirkėjai taip pat galės rinktis tarp 128 GB arba 256 GB vidinės atminties opcijų. Ši „Honor“ naujiena taip pat turi 4800 mAh talpos bateriją su 66W greituoju įkrovimu, o pilnas įkrovimas truks vos 45 minutes.

Honor 60 Pro

Kaip išduoda šios „Honor“ naujienos pavadinimas – tai aukštesnės klasės modelis. „Honor 60 Pro“ pasižymi 6,78 colių įstrižainės ekranu su Full HD­+ riška bei 120 Hz atsinaujinimo dažniu. Šis įrenginys taip pat palaiko 100 proc. DCI-P3 spalvų gamą, turi HDR10+ sertifikatą.

Išmanusis telefonas tapo pirmuoju įrenginiu pasaulyje, kuris veiks su „Qualcomm Snapdragon 778G+“ procesoriumi, o sklandžiam jo veikimui rasime 8 GB arba 12 GB operatyviosios (RAM), tačiau vidinės atminties opcijų yra tik viena – 256 GB. „Honor 60 Pro“ veikimą palaikys 4800 mAh talpos baterija su 66W greituoju įkrovimu.

„Honor 60 Pro“ nugarėlėje rasime 108 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą, o greta jos ir 50 MP plataus kampo objektyvą. Trečiasis sensorius – 2 MP makro. Verta paminėti, jog šis modelis taip pat turės „Wi-Fi 6“, NFC, „Bluetooth 5.2“ palaikymą.

Pranešama, kad „Honor 60“ modelis kainuos nuo 375 eurų, o „Honor 60 Pro“ kaina prasidės nuo 515 eurų. Šių išmaniųjų telefonų prekyba prasidės jau gruodžio 10 dieną, tačiau bent jau kol kas jie bus prieinami tik Kinijos rinkoje. Deja, bet informacijos apie šių įrenginių pasirodymą tarptautinėje rinkoje šiuo metu nėra.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas