„Honor“ jau rytoj ruošia staigmeną: ketinama pristatyti bent tris naujus telefonus

„Honor“ jau rytoj ruošia staigmeną: ketinama pristatyti bent tris naujus telefonus

Arnas Balčiūnas

Kinijos kompanija „Honor“ šiemet itin aktyviai darbavosi išmaniųjų telefonų rinkoje ir pademonstravo ne vieną naują produktą. Dar birželio mėnesį bendrovė pristatė daugybę dėmesio sulaukusią „Honor 50” seriją, o dabar aiškėja kada gali pasirodyti ir jos atnaujinimas.

Remiantis naujausia informacija, jau rytoj, lapkričio 22 dieną, gali būti pristatyti naujieji „Honor 60“ serijos išmanieji telefonai. Tokią informaciją patvirtina ir socialiniame tinkle „Weibo“ pasirodę plakatai, kuriuos galite matyti šiame tekste.

Huawei Honor 9 Dual Sapphire Blue (Mėlynas)

gsmarena_002

Naująją „Honor 60” seriją turėtų sudaryti trys išmanieji telefonai – bazinis modelis, tuomet „Honor 60 Pro“ bei kiek pigesnis „Honor 60 SE“. Deja, tačiau kol kas nėra žinomos jų specifikacijos. Kaip bebūtų, pristatymas jau įvyks jau netrukus, o tuomet ir paaiškės visos šių naujienų galimybės.

gsmarena_001

Priminsime, jog dar birželį buvo pristatyti ir „Honor 50” serijos įrenginiai - tai „Honor 50“, „Honor 50 Pro“ ir „Honor 50 SE“. Visi trys išmanieji telefonai turės ekranus su 120 Hz ekrano atsinaujinimo dažniu, 108 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintas pagrindines kameras, 100W greitąjį įkrovimą ir, žinoma, „Google“ paslaugų paketą. Kaip žinia, po atsiskyrimo nuo „Huawei“, „Honor“ gavo galimybę dirbti su JAV kompanijomis, o tai ir lėmė „Google“ programėlių sugrįžimą į šio gamintojo telefonus.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Honor

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas