„Honor“ ketina nustebinti net ir visko mačiusius: netrukus debiutuos telefonas su išskirtinėmis baterijos savybėmis

„Honor“ ketina nustebinti net ir visko mačiusius: netrukus debiutuos telefonas su išskirtinėmis baterijos savybėmis

Lukas Snarskis

Kinijos kompanija „Honor“ ruošiasi spaudos konferencijai, kurios metu ketinama pristatyti naująjį „X30“ išmanųjį telefoną. Oficialus šio įrenginio pristatymas numatytas jau gruodžio 16 dieną, o kompanijos atstovai nepraleidžia progos anonsuoti naująjį produktą.

„Honor“ atstovai neseniai paskelbė įrašą socialiniame tinkle „Weibo“, kur trumpai kalbama apie naująjį „Honor X30“. Bendrovės atstovų teigimu, šis išmanusis telefonas pasiūlys geresnį sprendimą ilgesniam baterijos tarnavimo laikui. Deja, tačiau konkretesnė informacija nėra pateikiama.

Huawei Honor 9 Dual Sapphire Blue (Mėlynas)

Honor-X30-baterija

Nors šiai dienai ir nėra žinoma kokios talpos baterija bus aprūpintas naujasis „Honor“ išmanusis, tačiau tikėtina, kad įrenginys palaikys 66W greitojo įkrovimo technologiją. Panašu, jog detalesnė informacija apie šio produkto bateriją paaiškės tik pristatymo metu.

Ir nors gamintojas stengiasi nuslėpti įrenginio specifikacijas, tačiau internete jos aptarinėjamos jau kuris laikas. Tikėtina, jog „Honor X30“ taps pirmuoju telefonu, kuris veiks su „Qualcomm Snapdragon 695“ procesoriumi. Jau žinoma ir tai, jog įrenginys turės 48 MP raiškos jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą, o greta jos rasime dar du 2 MP objektyvus.

Honor-X30_2021-12-13-111314_frwi

Deja, tačiau daugiau „Honor X30“ modelio specifikacijų nėra žinoma. Kaip jau minėjome, šio išmaniojo telefono pristatymas įvyks jau gruodžio 16 dieną, o tuomet paaiškės ir visos jo savybės bei, žinoma, kaina.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Honor

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas