„Honor“ naujų telefonų nepristatė, tačiau pateikė puikių naujienų, sužinokite kas laukia kitą savaitę

„Honor“ naujų telefonų nepristatė, tačiau pateikė puikių naujienų, sužinokite kas laukia kitą savaitę

Lukas Snarskis

Kinijos kompanija „Honor“ šiemet itin aktyviai darbavosi išmaniųjų telefonų rinkoje ir pademonstravo ne vieną naują produktą. Dar birželio mėnesį bendrovė pristatė daugybę dėmesio sulaukusią „Honor 50” seriją, o šiandien buvo tikimasi išvysti ir „Honor 60“ serijos naujienas.

Deja, tačiau ankstesni gandai nepasitvirtino. Nepaisant to, šiandien paaiškėjo tikroji išleidimo data. „Honor“ atstovai išplatino vaizdo įrašą, kuriame atskleidžiama, jog „Honor60“ serijos pristatymas įvyks jau kitą trečiadienį, gruodžio 1 dieną.

Naująją „Honor 60” seriją turėtų sudaryti trys išmanieji telefonai – bazinis modelis, tuomet „Honor 60 Pro“ bei kiek pigesnis „Honor 60 SE“. Remiantis naujausia informacija, „Honor 60 Pro“ turėtų veikti su „Qualcomm Snapdragon 870“ procesoriumi bei turės 4500 mAh talpos bateriją su bent 100W greituoju įkrovimu.

Deja, tačiau kol kas daugiau informacijos apie šias „Honor“ naujienas nėra. Kompanijos vadovai, bent jau dabar, gali pasigirti gebėjimu saugoti paslaptis apie ruošiamus produktus. Kaip jau minėjome, „Honor 60“ serijos pristatymas įvyks gruodžio 1 dieną, 11:30 val. Lietuvos laiku.

gsmarena_002

Priminsime, jog dar birželį buvo pristatyti ir „Honor 50” serijos įrenginiai - tai „Honor 50“, „Honor 50 Pro“ ir „Honor 50 SE“. Visi trys išmanieji telefonai turės ekranus su 120 Hz ekrano atsinaujinimo dažniu, 108 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintas pagrindines kameras, 100W greitąjį įkrovimą ir, žinoma, „Google“ paslaugų paketą. Kaip žinia, po atsiskyrimo nuo „Huawei“, „Honor“ gavo galimybę dirbti su JAV kompanijomis, o tai ir lėmė „Google“ programėlių sugrįžimą į šio gamintojo telefonus.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Honor

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas