„Honor“ turi ambicingų planų: dar šiemet gali pasirodyti pirmas toks bendrovės produktas

Pastaruoju metu internete vis garsiau kalbama apie Kinijos kompaniją „Honor“, kuri po atskyrimo nuo „Huawei“, itin intensyviai ruošia naujus produktus. Internete jau kuris laikas sklando kalbos apie naujuosius bendrovės flagmanus, o dabar aiškėja, jog „Honor“ gali prisijungti ir prie gamintojų, kurie ketina pristatyti savo sulenkiamo įrenginio versiją.

Naujausia informacija rodo, jog „Honor“ kitąmet gali pradėti pirmojo savo sulenkiamo išmaniojo telefono prekybą. Pranešama, kad pastarasis įrenginys turėtų būti žinomas kaip „Honor Magic Fold“, o jo pristatymas gali įvykti dar šiemet. Po atsiskyrimo nuo „Huawei“, šiai įmonei nėra jokių kliūčių gauti naujausius komponentus, siekiant sukurti tokį produktą, ir akivaizdu, jog gamintojas ketina tuo pasinaudoti.

Kinų „Honor“ pirmajam savo sulenkiamam flagmanui gali panauduoti „Visionox“ arba BOE sukurtus ekranus, tačiau daugiau šio įrenginio savybių nėra žinoma. Apie tai oficialiai nekalba ir pats gamintojas, kuris neabejotinai ruošiasi rytoj įvyksiančiam „Honor 50“ serijos produktų pristatymui.

Primename, kad „Honor“ įkūrėjas nori, kad jo kompanija taptų didžiausiu „Huawei“ konkurentu po judviejų „skyrybų“, ir sako, kad esamus „Honor“ darbuotojus turėtų motyvuoti noras aplenkti buvusią motininę įmonę. Verta paminėti ir didžiules „Honor“ ambicijas. Bendrovės vadovų 2021 metų planuose – parduoti 100 mln. išmaniųjų telefonų. Tokia informacija dar gruodį pasidalino verslų naujienų portalas „Nikkei Asia“. Jeigu kinams pavyktų įgyvendinti tokius ambicingus planus – tai reikštų, kad šių metų pardavimai turi išaugti bent 40 proc., lyginant su tuo kas buvo pasiekta praėjusiais metais.

Dar įdomiau atrodo tai, jog „Honor“ planai gerokai viršija tai ko tikisi buvusi motininė kompanija. „Huawei“ šiemet planuoja parduoti tik 60 mln. išmaniųjų telefonų, kas, akivaizdu, yra gerokai mažiau. Tokie „Honor“ lūkesčiai puikiai iliustruoja ryžtingą nusiteikimą, tačiau reikėtų nepamiršti, kad šioje situacijoje viskas priklauso ne tik nuo jų pačių.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas