„Huawei“ griebiasi paskutinio šiaudo: netrukus pasirodantis flagmanas bus kitoks nei anksčiau

„Huawei“ griebiasi paskutinio šiaudo: netrukus pasirodantis flagmanas bus kitoks nei anksčiau

Lukas Snarskis

2021-07-18, 10:05

Kinijos kompanijos „Huawei“ planai pristatyti naujuosius „P50“ serijos išmaniuosius telefonus jau kuris laikas apgaubti nežinia. Niekam ne paslaptis, jog bendrovė išgyvena ne pačius geriausius laikus, o telefonų gamyba yra itin komplikuota dėl JAV pritaikytų sankcijų.

Jau kuris laikas kalbama apie galimą „Huawei P50“ serijos flagmanų pristatymą, tačiau visos iki šiol girdėtos datos neparodo mums to, ko visi laukiame. Prieš kelias dienas buvo pasirodę pranešimų, jog kinai ketina panaudoti „Qualcomm“ sukurtus procesorius, o to priežastis – „Kirin“ lustų trūkumas.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

Huawei-P50

Naujausia informacija atskleidžia, jog „Huawei“ planai panaudoti „Snapdragon 888“ procesorių savo flagmanuose – nėra laužti iš piršto. Remiantis šaltinių Kinijoje duomenimis, kompanijos atstovai iš pradžių pristatys standartinį „P50“ modelį, kuris veiks su mūsų jau minėtų „Qualcomm“ lustu. Tai turėtų įvykti jau liepos 29 dieną.

Kaip žinia, JAV pritaikytų sankcijų dėka, „Huawei“ iš esmės nebegali gaminti „Kirin“ procesorių, o vienintelė alternatyva – naudoti „Qualcomm“ lustus, tačiau be 5G modemų. Būtent tokiu procesoriumi ir bus aprūpintas naujasis „Huawei P50“. Akivaizdu, jog „Huawei“ nebeturi reikiamo kiekio „Kirin“ lustų ir dėl šios priežasties priversti ieškoti alternatyvos.

Huawei-P50-kameros

Primename, kad šiemet „Huawei“ turėtų pristatyti tris šios flagmanų serijos modelius – tai „Huawei P50“, „P50 Pro“ bei „Huawei P50 Pro+“. Informacija apie šiuos kinų įrenginius sklinda nuo pat šių metų pradžios, tačiau jokios oficialios informacijos nėra iki šiol. Kol kas yra žinoma tik tai, jog šie flagmanai veiks su „HarmonyOS 2“ operacinės sistemos versija. Tai neabejotinai bus didžiausias šių telefonų išskirtinumas. Žinoma, papildomo atspalvio prideda ir „Qualcomm“ procesorių panaudojimas.

Kiek anksčiau buvo skelbiama, jog standartinis „Huawei P50“ serijos modelis turėtų pasižymėti 6,3 colių įstrižainės ekranu su 90 Hz ekrano atsinaujinimo dažniu, o „Pro“ variantas turės 120 Hz dažnį. „Huawei P50“ išmanusis telefonas taip pat turės 66W greitojo įkrovimo palaikymą, o belaidžiu būdu bus galimas 50W įkrovimas.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kardas

Kodel prasidėjo toks Jankių spaudimas, nes telefonai geresni nei apple o kaina gera už 800€ - 900€ top modeliai kai obuoliukai po 1500-2000

Labas

Nemeluokit.. Telefonu šiemet huawei 50.. nebus... Kas pirks su neaiskia harmoni os.. Ir procesorių neturi... Tai ka tie huawei išvis turi...

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas