„Huawei“ ir toliau stringa: populiarios telefonų serijos pristatymas nukeltas į 2022 metus

„Huawei“ ir toliau stringa: populiarios telefonų serijos pristatymas nukeltas į 2022 metus

„Huawei“ turėjo išties sunkius metus išmaniųjų telefonų versle. Vis dar galiojantys draudimai apsunkina telefonų gamybą, ypač flagmanų. Kadangi šio gamintojų produktų pristatymai patyrė didžiulių trikdžių, visai nenuostabu, kad buvo pranešta, jog naujos kartos išmaniųjų telefonų serija „Mate“ bus pristatyta tik kitais metais.

Visgi, kol laukiame, interneto platybėse pasirodė daugiau informacijos apie „Mate50“ seriją. Prieš keletą dienų, Kinijos socialiniame tinke „Weibo“ pasirodė pranešimų, kad „Huawei“ greičiausiai paskelbs apie naujos kartos „Mate“ išmaniuosius telefonus kitų metų antro ketvirčio pabaigoje, tai yra maždaug po 9 mėnesių.

Įrašas taip pat atskleidžia, kad nors „Huawei“ planuoja išleisti „Mate50“ telefonus, palaikančius 5G ryšį, vis tiek išvysime ir 4G modelius. Tikėtina, kad naujieji telefonai taip pat bus pristatyti naudojant „Qualcomm“ „Snapdragon“ procesorių ir „Huawei“ „Kirin“ mikroschemų rinkinį. Spėjama, kad „Snapdragon“ procesorius bus pristatytas dar nepaskelbto „Snapdragon 898“ procesoriaus 4G modelio versijoje.

Naujausia informacija atskleidžia ir tai, jog „Huawei“ ketina atsisakyti minties išleisti dvi flagmanų serijas per metus, o vietoj to – jų bus tik viena. Kadangi „Mate 50“ serija bus pristatytas tik kitąmet, galima daryti išvadą, kad 2022 metais mes neišvysime „P50“ serijos įpėdinio.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas