Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Huawei“ laukia sunkūs laikai: svarstomas net pasitraukimas iš kai kurių rinkų

„Huawei“ laukia sunkūs laikai: svarstomas net pasitraukimas iš kai kurių rinkų

Dainius Martinkus

2021-02-27, 12:45

Po to kai JAV įvedė sankcijas Kinų milžinei „Huawei“, pastaroji išgyvena ne pačius geriausius laikus. Apie tai jau šnekama daugiau nei metus, o gamintojo situacija su kiekvienu mėnesiu tampa vis prastesnė. Niekam ne paslaptis, jog kinai turi problemų su reikiamų komponentų gamyba, o spaudoje pasirodė naujas „Huawei“ įkūrėjo Reno Zhengfei pranešimas, kaip stengiamasi iš to kas turima, sukurti aukščiausios klasės įrenginius.

US_huaweui_1

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

„Huawei“ specializuojasi techninės įrangos kūrime t. y. išmanūs telefonai, ryšio įranga ir kt. Bet dėl įvestų JAV sankcijų susiduria su problemomis dalių ir įrangos tiekime iš JAV, tiekimas visiškai sustojęs. Kitaip sakant trūksta dalių aptarnaujant jau esamą įrangą ir kuriant naujus produktus. Dabar vienintelė išeitis, bandyti naudoti ne tokios aukštos kokybės komponentus, siekiant sukurti aukšto lygio įranga nuo išmaniųjų telefonų iki kompiuterių. Tikimasi, tai padės išgyventi šį sunkų laikotarpį.

huaweri_pic_ban2

2021 metai „Huawei“ kompanijai bus tikras išbandymų metas, stengiantis prarasti kaip įmanoma mažiau klientų bei rinkos dalies. Kompanija ketina fokusuotis į tas sritis ir paslaugas, kurios užtikrina pagrindines pajamas t. y. išmanūs telefonai ir ryšio įranga. „Huawei“ rimtai svarsto net pasitraukti iš kai kurių šalių rinkų, taip siekiant sumažinti nuostolius. Ketinama net decentralizuoti kai kuriuos procesus įmonės viduje ir stengtis dirbti pelningai.

Huawei-Ban

Vis daugiau kompanijų pastebi, kad „Huawei“ susiduria su iššūkiais gaminat įvairią įrangą. Kaip betų skaudu, bet tenka pripažinti, kad Kinijos tiekėjai nesugeba pasiūlyti visų reikiamų komponentų, tam kad sukurti aukštos kokybės produktus ir tiekti vakarams. „Huawei“ yra labiau techninės įrangos gamintoja, nei paslaugų ar programinės įrangos gamintoja. „Huawei“ svarsto galimybę tapti labiau panašiai į „Google“ ir kurti programinės įrangos paketus, siekiant išgyventi, nes kuriant vien tik techninę įrangą nepavyks.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas