Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Huawei“ netrukus leis įkrauti telefonus 10 metrų atstumu nuo įkroviklio

„Huawei“ netrukus leis įkrauti telefonus 10 metrų atstumu nuo įkroviklio

IT Home

2021-03-29, 13:00

Telefonų gamintojai pastaruosius keletą metų nenuilsdami varžosi dviejose kategorijose: tai kameros ir įkrovimo technologijos. Štai „Huawei“ neseniai užpatentavo naują belaidžio įkrovimo technologiją, kuri gali veikti ilgu nuotoliu t. y. daugiau nei 1-2 cm. Šios technologijos tikslas - išplėsti belaidžio įkrovimo galimybes.

Huawei_belaidis_krovimas

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Remiantis „ITHome“ šaltiniu, „Huawei“ patentas nr. CN112564295A aprašo ilgo nuotolio belaidžio įkrovimo technologiją, kai siųstuvo elektrodo ritė ir imtuvo elektrodo ritė yra gana ženkliai nutolusios viena nuo kitos. Trumpai tariant technologijos tikslas padidinti belaidžio įkrovimą atstumą. Šiuo metu veikiančios belaidžios įkrovimo stotelės veikia labai trumpu atstumu ir telefoną ant jos reikia labai tiksliai uždėti. Kitaip įrenginys gali krautis lėtai arba iš viso nesikrauti.

Trumpas belaidžio įkrovimo veikimo nuotolis yra šios technologijos Achilo kulnas ir apsunkina šios technologijos panaudojimą, didesniais matais. Išplėtus veikimo nuotolį būtų galima įkrauti ne tik telefonas, bet ir laikrodžius, išmaniąsias apyrankes ir kitus smulkius elektronikos prietaisus.

Huawei_belaidis

„Huawei“ pateikiama patente aprašoma, kad perduodant elektrą belaidžiu būdu, nebūtina pasitelkti orą - elektrą galima perduoti ir per kitas elektrai laidžias medžiagas, tokias kaip įvairūs metalai: aliuminis, varis, metaliniai vamzdžiai, ar net gyvus organizmus kaip įvairūs gyvūnai, žmogaus kūnas, žemė, sūrus vanduo ir kt. Tai pavykus padaryti, belaidžio įkrovimo atstumą būtų galima padidinti iki dešimčių metrų. Tiesa, kol kas nežinoma kada ši technologija išvys dienos šviesą, o gal išvis liks tiesiog eksperimentu.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas