„Huawei“ netrukus pristatys „Nova 9“ telefonų seriją: dizaino elementai primins kitą populiarią liniją

„Huawei“ netrukus pristatys „Nova 9“ telefonų seriją: dizaino elementai primins kitą populiarią liniją

Lukas Snarskis

2021-09-07, 12:00

Kinijos kompanija „Huawei“ išgyvena ne pačius geriausius laikus ne tik Europoje, tačiau ir vietinėje rinkoje. Per pastaruosius metus šios bendrovės kuriamų telefonų populiarumas krito, o pats gamintojas gerokai daugiau dėmesio skiria operacinės sistemos „HarmonyOS“ plėtojimui, o ne naujiems telefonams. Ir nors situacija ne pati geriausia, tačiau „Huawei“ ir toliau mėgina kabintis telefonų segmente.

Dar praėjusį mėnesį Kinijos ryšio sertifikavimo agentūros TENAA puslapyje pastebėjome įrenginį pavadinimu „Huawei RTL-AL00“, o jau šiandien Kinijos bendrovė patvirtino, kad tai yra naujasis „Nova 9“ išmanusis telefonas. Naujoji serija rinkoje turėtų pasirodyti rugsėjo 23 dieną.

Huawei Nova 5T Dual 128GB Midsummer Purple (Violetinis)

Huawei-Nova-9_2021-09-07-081719_ipac

Tiems, kurie nežino, „Nova“ yra „Huawei“ vidutinės klasės išmaniųjų telefonų serija ir yra vienas iš populiariausių vietinėje, Kinijos rinkoje. Kiekviena naujai pristatoma įrenginių karta turi bent kelis įrenginius, o praėjusiais metai išleista „Nova 8“ serija sudaryta net iš septynių modelių.

Netrukus debiutuosianti „Huawei Nova 9“ serija turės elementų, kuriuos pasiskolino iš „P50“ flagmanų linijos - tai yra fotoaparato išdėstymas galinėje korpuso dalyje. Pagrindinį objektą rasime viršuje, kartu su spalvotu žiedu aplink jį, na, o apatinėje dalyje bus dar trys objektyvai bei naujai dizainą papildžiusi LED blykstė.

Huawei-Nova-9-nugarele

Spėjama, kad šiose nuotraukose pavaizduotas išmanusis telefonas, greičiausiai, bus su OLED ekranu ir po ekranu esančiu pirštų atspaudų skaitytuvu bei veiks kartu su „HarmonyOS“ operacine sistema. Šiuo metu esame gana tikri, kad šis įrenginys atkeliaus kartu su 5G ryšį palaikančiu mikroschemų rinkiniu, kadangi šio modelio pristatymas vyks Kinijoje, kur pastaruoju metu itin auga naujos kartos ryšio paklausa tarp Kinijos vartotojų. Informacijos apie „Nova 9“ serijos pasirodymą Europoje, kol kas nėra.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Huawei nova 9

Huawei nova 9

6,57 colio
4300 mAh

Išleista: 2021 spalis

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas