„Huawei“ nusprendė nustebinti europiečius: netrukus debiutuos du nauji bendrovės telefonai

„Huawei“ nusprendė nustebinti europiečius: netrukus debiutuos du nauji bendrovės telefonai

Kinijos kompanija „Huawei“ pastaruosius keletą metų išgyvena ne pačius geriausius laikus. JAV pritaikytos sankcijos gerokai apribojo bendrovės galimybes gaminti išmaniuosius telefonus, o taip pat ir juos realizuoti Europoje ar kituose regionuose, kur itin populiarios „Google“ paslaugos. Nepaisant to, Kinijos milžinė neketina pasiduoti ir ruošia naujienas europiečiams.

Remiantis „WinFuture“ pateikiama informacija, Europoje netrukus turėtų debiutuoti naujieji „Nova 8i“ ir „Nova 9“ išmanieji telefonai. Deja, tačiau juose nerasime „Google“ paslaugų paketo, kas jau senokai yra įprasta naujausiems „Huawei“ įrenginiams, atkeliaujantiems į mūsų regioną. Juose nerasime ir „Android“ operacinės sistemos, kurią pakeis „HarmonyOS 2“ platforma.

Pranešama, kad „Huawei Nova 8i“ europiečius pasieks su 6 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties, o toks modelis turėtų kainuoti 350 eurų. Tuo tarpu „Nova 9“ modelis turės 8 GB operatyviosios ir 128 GB vidinės atminties bei turėtų būti parduodamas už maždaug 550 eurų. Kaip jau minėjome, abu šie įrenginiai atkeliaus su „HarmonyOS 2“ operacinės sistemos versija.

Priminsime, kad šie „Huawei“ sukurti išmanieji telefonai turi 4300 mAh talpos baterijas su 66W greituoju įkrovimu. „Nova 8i“ modelis veikia su „Qualcomm Snapdragon 662“, o „Huawei Nova 9“ turi „Snapdragon 778G“ lustą, tačiau nei vienas iš šių modeliu neturės 5G ryšio palaikymo.

„Huawei Nova 9“ pasižymi 6,57 colių įstrižainės OLED ekranu su 120 Hz atsinaujinimo dažniu. Šio išmaniojo telefono nugarėlėje rasime pagrindinę kamerą su 50 MP raiškos vaizdo jutikliu. Tuo tarpu, „Nova 8i“ modelis turi 6,67 colių įstrižainės LCD ekraną, o nugarėlėje rasime „Mate 30“ serijoje matytą kamerų išdėstymą su 64 MP pagrindine kamera.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 3

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas