„Huawei P30 Pro” kaina pramušė naują dugną: pardavėjai jau gyvena „P40” serijos nuotaikomis

„Huawei” patvirtino, jog kovo 26 dieną Paryžiuje pristatys naująją „P40” flagmanų seriją. Kadangi iki iškilmingo renginio liko kiek daugiau nei dvi savaitės, išmaniųjų telefonų pardavėjai nusprendė nedelsti ir ėmėsi tuoj į pensiją išeisiančio „Huawei P30 Pro” kainų karpymo.

Kinijos „Suning Tesco” elektroninėje parduotuvėje brangiausia 8GB RAM ir 256GB vidinės atminties turinti „P30 Pro” versija atpigo beveik 250 eurų ir dabar kainuoja vos 523 eurus. Tai yra didžiausias šio modelio kainos kritimas nuo pat jo pristatymo - net ir per garsiuosiuos 11.11 išpardavimus negalėjome išvuysti tokių skaičių. Nuolaidų sulaukė ir pigesnis 8GB+128GB variantas, atpigęs nuo 638 eurų iki 459 eurų.

Tuo metu Lietuvoje prekybininkai dar kol kas nesiruošia pasiduoti „P40” serijos karštinei. Bazinis 6GB operatyviosios ir 128GB vidinės atminties modelis šiuo metu oficialiose elektroninėse parduotuvėse kainuoja maždaug 590 eurų - praktiškai tiek pat jis kainavo ir prieš Kalėdas. Kita vertus, mūsų šalies rinkoje tai yra visiškai įprasta praktika, todėl labiau apčiuopiamų nuolaidų galima tikėtis tik tada, kai prasidės išankstiniai „Huawei P40” išmaniųjų užsakymai.

Egzistuoja tikimybė, kad „P30 Pro” pardavimo kaina Lietuvoje ir visoje Europoje per daug nesikeis net ir debiutavus jo įpėdiniui. Kadangi „P40 Pro” pasirodys be įdiegto „Google” paslaugų paketo, „Huawei P30 Pro” taps paskutiniu ir geriausius parametrus turinčiu kompanijos telefonu su gyvybiškai svarbiomis aplikacijomis mūsų rinkoje. Tuo metu Kinijoje, kur „Google” paslaugos ne tik nepopuliarios, bet dar ir neprieinamos, šio išmaniojo kaina pamažu kris ir toliau.

„Huawei P40 Pro”

Tiesa, skubėti įsigyti „P30 Pro” nėra patartina. Prieš porą mėnesių skelbėme gandus, jog „Huawei”, norėdama kompensuoti „Google” netekimą, „P40” serijos atstovus pardavinės kur kas pigiau nei pirmtakus (tikslias kainas rasite čia), o kompanijos kuriamai nuosavai aplikacijų parduotuvei sekasi ypač gerai.

Primename, kad „Huawei P30 Pro” pasižymi itin prabangiu stiklo ir aliuminio dizainu, priekinėje dalyje turi 6,47 colio įstrižainės OLED FullHD+ raiškos ekranas, o jo viduje veikia „Kirin 980” procesorius. Šio modelio nugarėlėje įmontuota itin geros kokybės 40MP pagrindinė kamera, 20MP itin plataus kampo jutiklis, net 5 kartų optinį priartinimą galintis pasiūlyti periskopinis sensorius bei sulieto fono režimui skirtas „ToF” jutiklis. Lašo formos ekrano išpjovoje slepiasi 32MP asmenukių kamera. Ištvermingą veikimą užtikrina 4200mAh talpos baterija, palaikanti itin spartų 40W greitąjį įkrovimą.

Detalią „Huawei P30 Pro” apžvalgą rasite čia.

Ar laukiate „Huawei P30 Pro” kainos kritimo? Ar šis modelis jums vis dar patrauklus, praėjus beveik metams nuo jo debiuto? Laukiame jūsų nuomonių komentaruose.


Keistuoliai

Damos kiekvienas naudoja tokį telefoną, koks patinka. Geru telefonų, kaip ir blogų nėra. Kiekvienas randa savo pirkėją :)

Dot

'@Tas - palaiko 5G, kurio Lietuvoj dar neturim. Taigi niekas nieko nesharins, kaip to ir nedarė anksčiau. Kas liečia Smart TV, jei tu kelių eurų per mėnesį namų internetui gaili (jei jau sharint reikia traffica), tai apie P40 pirkimą nereiktų svajot :)

Tas

Naujasis Huawei p40 dvigubai geresnis uz 30: optika x10, o svarbiausia palaiko naujos kartos 5g interneto greitį, tad jau už metų galėsim į smart tv share'int internetą, kurio pagalba žiūrėsim filmus UHD raiška online ;)

The Huawei!

To Rokai, kvailas tu, kaip bato aulas, tavo amerikosai pridarę į kelnes, nes Huawei suvarė per kelis metus visus 'best' gamintojus į vienus vartus, o operacinės sistemos, (jeigu tu apie duomenų saugumą) tai tavo xiaomi, tuo labiau graužtuko apple yra tokios pačios pažeidžiamos, kaip ir visų įrenginių, perduodančių duomenis, jeigu galvoji, kad amerikosai yra ta liaudis, kuri neseka, neįrašinėja, nenaudoja žmonių asmeninių duomenų, esi labai, labai naivus. Ir ruskiai, ir amerikosai, ir kitaicai, ir visos valstybės tai daro. O Huawei ir operacinė sistema ir patys įrenginiai yra labai, labai kokybiški.

As

IPhone yra paskutinis šūdas dėl ženkliuko kaina tokia juokina tie amerikiečiai vistiek surinktas iPhone Kinijoje

Niekas

Tavo xiaomi kinu, be to iphone pardavimai ar kas ir jis nukrito i 3 vieta o Huawei 2 o Samsung 1.
tai xiaomi aplenks iPhone tada iPhone bus 4 vietoj pamatysi ir xiaomi bus ir banas, kur cia nesimato apples darbas cia yra ir tiek.

Rokas

Viskas šaunu, bet amerikiečiai nėra kvaili ir naivūs, kad dėl kažkokių "smulkmenų" paskelbė "karą“ Huawei, tad aš ir kitiems nesiūlyčiau turėti artimų reikalų su šia kompanija (kurios operacinė ir paieškos sistema yra kinietiškos, t. y. galimybė šnipinėti klientą tiesiogiai), praktiškai tokio gero telefono analogas yra Xiaomi M10 ir Xiaomi M10 Pro, kurio dabar ir laukiu...

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas