„Huawei P50“ serijos flagmanų belaukiant: kinai gali imtis tam tikrų pokyčių

Kinijos kompanija „Huawei“ jau kuris laikas ruošia naujuosius „P50“ serijos flagmanus, tačiau jų pristatymas jau ne kartą buvo nukeltas. Iš pradžių buvo tikimasi, kad „Huawei P50“ išmanieji telefonai bus pristatyti balandžio mėnesį arba gegužę, tačiau tai neįvyko iki šiol. Kaip bebūtų, naujausia informacija rodo, jog laukti liko nebedaug.

Internete jau kuris laikas sklinda pati įvairiausia informacija, o šaltiniai Kinijoje atskleidžia, jog šiemet įvyksiantis pristatymas gali būti kiek kitoks. Pranešama, kad „Huawei“ iš pradžių gali pristatyti „P50“ ir „P50 Pro“ modelius, o tik vėliau turėtų pasirodyti ir „Huawei P50 Pro+“. Neatmetama galimybė, jog kompanijos atstovai pademonstruos tik 4G modelius.

Prieš keletą dienų paplito gandai ir apie „Qualcomm“ kuriamą atnaujintą „Snapdragon 888“ procesorių. Pranešama, jog JAV mobiliųjų procesorių gamintojas galimai kuria galingiausio savo lusto variantą, kuris neturėtų 5G modemo. Tai leistų „Qualcomm“ savo produktą parduoti „Huawei“ atstovams, o pastarieji galėtų jį panaudoti „P50“ serijos flagmanuose.

Primename, jog socialiniame tinkle „Weibo“ taip pat pasirodė informacija, jog gamintojas sėkmingai ruošia savo naujuosius flagmanus, o kai kurie darbai vyksta sklandžiau nei tikėtasi. Labai realu, jog „Huawei“ naujuosius savo produktus pristatys liepos mėnesio pabaigoje.

Kaip jau rašėme, šiemet „Huawei“ turėtų pristatyti tris šios flagmanų serijos modelius – tai „Huawei P50“, „P50 Pro“ bei „Huawei P50 Pro+“. Informacija apie šiuos kinų įrenginius sklinda nuo pat šių metų pradžios, tačiau jokios oficialios informacijos nėra iki šiol. Kol kas yra žinoma tik tai, jog šie flagmanai veiks su „HarmonyOS 2“ operacinės sistemos versija. Tai neabejotinai bus didžiausias šių telefonų išskirtinumas.

Primename, jog standartinis „Huawei P50“ serijos modelis turėtų pasižymėti 6,3 colių įstrižainės ekranu su 90 Hz ekrano atsinaujinimo dažniu, o „Pro“ variantas turės 120 Hz dažnį. Šios serijos produktai veiks su „Kirin 9000“ ir „Kirin 9000e“ procesoriais, o viršutinėje ekrano dalyje rasime ir itin nedidelį asmenukių kameros apskritimą.

Pasak „The Elec”, „Huawei P50 Pro” naudos „Samsung” ir „LG” gamybos OLED ekranus. Kiek anksčiau, buvo pasirodžiusi informacija, jog šis modelis turės 6,6 colių įstrižainės ekraną. „Huawei P50“ išmanusis telefonas taip pat turės 66W greitojo įkrovimo palaikymą, o belaidžiu būdu bus galimas 50W įkrovimas.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas