„Huawei“ problemos tęsiasi ir toliau: naujoji spraga turėtų patikti daugeliui, tačiau tik ne programėlių kūrėjams

„Huawei“ problemos tęsiasi ir toliau: naujoji spraga turėtų patikti daugeliui, tačiau tik ne programėlių kūrėjams

Tai, kad Kinijos kompanija „Huawei“ išgyvena ne pačius geriausius laikus – menka naujiena. Dėl JAV pritaikytų sankcijų bendrovė negali naudoti „Google“ paslaugų paketo savo išmaniuose telefonuose, tačiau tam turi savo alternatyvą – „AppGallery“, kas iš esmės yra kinų sukurtas analogas „Google Play“ parduotuvei.

Daugelyje „Huawei“ telefonų naudojama „AppGallery“, pasirodo, turi ganėtinai didelę problemą, kurios bendrovės technikai niekaip neišsprendžia. Remiantis naujausiais pranešimais, vienas programuotojas apie esamą pažeidžiamumą pranešė dar vasario mėnesį, tačiau problema neišspręsta iki šiol.

Pasirodo, kad dėl esamos spragos, kiekvienas kuris turi šiek tiek programavimo žinių bei laiko ir noro, iš esmės gali atsiųsti ir įsidiegti bet kurią „Huawei AppGallery“ esančią programėlę visiškai nemokamai. Ir nesvarbu, kad ji yra mokama. Nesunku nuspėti, kad nors kai kuriems tai gali būti ir geros naujienos, tačiau programėlių kūrėjams – tai katastrofiškos naujienos.

Problemą suradęs kūrėjas Dylanas Rousselis pabrėžia, kad problema kyla ne dėl to, kad patys programų kūrėjai neįgina licencijų patvirtinimo savo aplikacijose. Aiškėja, jog pastaroji problema yra susijusi su „Huawei“, kuri iki šiol nesiūlo jokios mokamos programų apsaugos.

Pats D.Rousselis, išnaudodamas šį pažeidžiamumą, galėjo atsisiųsti ir naudoti bent keletu mokamų programėlių. Akivaizdu, kad tai yra problematiška, nes kenkėjiškų tikslų turintys asmenys gali naudoti API norėdami atsisiųsti daug mokamų programų vienu metu, taip neleisdami programų kūrėjams uždirbti tiek, kiek jie turėtų kitu atveju.

11 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Lankytojas

Aš tą patį galiu parašyti net apie kelis gamintojus: jokių settings factory, veikia sklandžiai, ekranai be įbrėžimų ir t.t. Huawei čia pilna straipsnių ir dauguma, kaip jie be būtų pavadinti vis tiek yra reklaminio tipo. Nes kaip ir Jo vartotojas rašo turbūt žiauriai kirto per pardavimus JAV sus sankcijomis. Va kas būna kaip elgiesi ne taip kaip turi elgtis su vartotojais. Remiuose žiniasklaida. Rimai, keli pažystami turi P30 šūdini telefonai sakė. Foto prastos, nepataria net prieš tai juos įsigiję pirkti. Po kažkurio laiko viskas suprastėja. Naudojuosi kito gamintojo telefonu, tai kas turi flagmanus neatsistebi foto pas mane kokybe. Nes pas mane mid'as. O pas juos Huawei flagmanas. Nereklamuosiu kito gamintojo, konkrečių modelių ir atsiliepimai ne mano. Nesinaudoju Kinijos produkcija, nes ji mano nuomone visa yra s...ck: Huawei. Xiaomi ir t.t. Whatever kaip anglai pasakytų turbūt. Nebandžiau Harmony OS, nebandžiau ir Huawei programų. Bet bandžiau ir žinau Kinijos produkciją. Ji mano nuo mone yra šūdas. Nevertas pinigų. Nekalbu apie konkrečius vardu ir modelius. Nes yra išimčių, kažkada ir P20 žavėjausi. Bet galiausiai net jų savininkai pripažįsta, kad yra geresnių kitų gamintojų. Žodžiu galite rašyti ką norite, varyti ant kitaip mąstančių, bet pardavimai ir world wide statistikos rodo taip kaip yra: Huawei nėra TOP 3 telefonų pardavėjas. Kameros (remiantis ne DxOMark reitingais) yra jau ne Huawei geriausios, be Google paslaugų Europoje tokie telefonai ir nieko verti yra (nes dauguma vis tik naudojasi ne Kinijos paslaugomis) ir t.t. Net čia daug reiškiasis "Huawei The Best" dingo. Nesakau, kad žlugo Huawei, bet šiandien dienai net Xioami pagal pardavimus lenkia jį, kurio nei kameros nėra vertinamos geriau, nei kitų TOP gamintojų, nei OS, kuri sulaukia kiek gridžiu nemažai kritikos dėl esančių klaidų ir t.t. Mano nuomone Huawei turbūt reikšmingas tik čia, kokioj Rusijoj, nes ten mėgsta Kinišką parašyčiau gavno, bet susilaikysiu nuo epitetų. O ir pačio Azijoj, gal tik Kinijoj. Nežinau smulkios statistikos, tik žinau, kad kiti gamintojai parduoda daugiau ir geriau, nei Huawei. Tad rašykit ką norti, naudojatės jau praeities mano nuomone gamintojo produkciją, kuris kaip susidariau įspūdį tik reklamomis dar bando kažką, bet sunkiai pavyksta kaip pastebiu.

Rimas

Tai patys geriausi telefonai su p30 pro jau 3 metai, jokiu lagu nuotraukos nuostabios net antA4 formato kaip profo darytos po paskutiniu atnaujinimu laukiam harmonyOS per 3 m NEI KARTO NEDARIAU GAMYKLINIU ATSTATYMU nes nebuvo tam reikalo, is visu turetu telefonu tai pats nuostabiausias, net apsauginio stikliuko neklijuoju ekranas kaip naujo!

TautietisRimas

Aš ir naudoju p30 pro super. Ypač po paskutinio atnaujinimo

LankytojasTautietis

Šaunu, tautieti, kad tau viskas ok. Bet yra žmonių, kurie nepataria turėdami P30 pirkti. Tiesiog prasti jie sakė. Aš asmeniškai galvojau kažkada pirkti P30, bet ačiū atvirumą salono vieno iš operatoriaus pardavėjui - pirkau kito gamintojo. Tą pačia kainą, bet neatsidžiaugiu jau 3 metai. Ir tai nėra flagmanas, bet geras mid'as. Šaunu, kad jums Huawei patinka, bet nereikia aiškinti, kad tai geriausias gamintojas, kaip jo pardavimai net į top 3 nepatenka. Spėju, kad lauks panašus Sony likimas. O ir nereikia varyti ant kitaip mąstančių, nes realiai tik pasirodote patys kokie beviltiški esate.

Hwhwhw

Huawei Huawei jie netikę telefonai.

LankytojasHwhwhw

Netikes tai tu

LankytojasLankytojas

Hwhwhw pasakė ką turbūt dauguma ne Huawei vartotojų galvoja. O tu Guest šauti iš lempos apie žmogų, kuris tik mano nuomone pagarsino ką kiti greičiausiai galvoja. Telefonas be Google mano nuomone ne telefonas.

Mindaugas

SMAGU GOOGLE KONKURENTŲ NETURI VISOS KITOS KOMPANIJOS NUO GOOGLE PRIKLAUSOMOS.

LankytojasMindaugas

Mindaugai, ne Huawei atsikratė priklausomybės. Jie visomis 4 - mis diegtų Google paslaugas, o Google buvo priversta atsisakyti jų. O ir su nepriklausomybę krito vartotojai Europoje, JAV, gal net visame pasaulyje, nes dauguma vis gi naudojasi Google paslaugomis. Tad tavo žodžiai yra niekiniai palyginus su Huawei esančia situacija, nes jie esu tikras, kad geriau būtų priklausomi, bet turėtų pardavimus, kokie buvo ankščiau, nei dabartine situaciją. O ir matant jų reklamas ir žinant šiokias tokias pardavimų statistikas Huawei šiaip dienai be tos priklausomybės yra šūdas taip liaudiškai išsireiškus. Čia tas pats kaip sakyti turbūt, kad neturiu mygtukinį telefoną, bet va užtai manęs niekas neseka. Turint omenyje kiek patogumo prarandu. Žodžiu toks paskutinis bevertis pareiškimas. Nes ir pats turbūt žinai, kad tie tokie pasisakymai yra nieko verti.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas