„Huawei“ ruošiasi dar vienam pristatymui: aiškėja naujųjų „nova 12“ serijos telefonų specifikacijos, viena savybė nustebins daugelį

Kinijos technologijų milžinė „Huawei“ pastaruoju metu išgyvena ne pačius geriausius laikus, ypatingai žvelgiant į išmaniųjų telefonų departamentą. Tačiau nepaisant įvairiausių sankcijų, bendrovė ir toliau kuria naujus produktus.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Huawei“ ruošiasi dar vienam pristatymui: aiškėja naujųjų „nova 12“ serijos telefonų specifikacijos, viena savybė nustebins daugelį

„Huawei“ dar visai neseniai pristatė naujuosius „Mate 60“ serijos išmaniuosius telefonus, o dabar ruošiasi dar vienam pristatymui. Internete jau kalbama apie artėjantį „nova 12“ serijos įrenginių debiutą, o dabar aiškėja ir pagrindinės jų specifikacijos.

Kaip ir įprasta, „Huawei“ planuoja išleisti du šios serijos išmaniuosius telefonus – tai „nova 12“, o taip pat ir „Huawei Nova 12 Pro“. Bene įdomiausia detalė yra ta, jog „Pro“ modelis turėtų veikti su „Kirin 9000S“ procesoriumi, kuris naudojamas „Mate 60“ serijos flagmanuose.

Skelbiama, jog „Huawei nova 12 Pro“ taip pat turės OLED ekraną su šiek tiek lenktais jo kraštais bei 120 Hz atsinaujinimo dažniu. Kaip jau įprasta, jis bus apsaugotas antros kartos „Kunlun“ apsauginiu stiklu. Išmanusis veiks su 4 900 mAh talpos baterija, kuri galės bus įkrauta 100W sparta.

Išmanusis telefonas nugarėlėje turės tris kameras, o pagrindinė jų pasiūlys 50 MP objektyvą. „nova 12 Pro“ taip pat turės 12 MP plataus kampo kamerą su automatiniu fokusavimu bei makro režimu, o trečiasis objektyvas – 50 MP teleobjektyvas. Priekinėje šio „Huawei“ modelio dalyje – dvi asmenukių kameros.

Kalbant apie „Huawei nova 12“, šis išmanusis telefonas turėtų veikti su „Kirin 830“ procesoriumi bei turės tą patį OLED ekraną su 120 Hz atsinaujinimo dažniu. Šio modelio veikimą palaikys 4 800 mAh talpos baterija su 88W greituoju įkrovimu.

„nova 12“ modelio nugarėlėje rasime beveik identiškas kameras. Čia bus bus naudojama ta pati pagrindinė kamera bei 12 MP plataus kampo objektyvas. Tiesa, vietoje 50 MP teleobjektyvo, šis išmanusis turės 8 MP raiškos vaizdo jutiklį.

Deja, tačiau kol kas nėra žinoma kada „Huawei“ ketina pristatyti šiuos išmaniuosius telefonus. Nepaisant to, skelbiama, jog pigiausias modelis kainuos nuo 388 eurų.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas