„Huawei“ ruošiasi didžiuliam pristatymui: aiškėja, kada gali pasirodyti „P50“ serijos flagmanai

Kinijos kompanija „Huawei“ jau kuris laikas ruošia naujuosius „P50“ serijos flagmanus, tačiau jų pristatymas jau ne kartą buvo nukeltas. Iš pradžių buvo tikimasi, kad „Huawei P50“ išmanieji telefonai bus pristatyti balandžio mėnesį arba gegužę, tačiau tai neįvyko iki šiol. Kaip bebūtų, naujausia informacija rodo, jog laukti liko nebedaug.

Internete pasirodo informacija, jog „Huawei“ savo naujuosius flagmanus gali pristatyti jau birželio 2 dieną, kuomet bus pristatyta ir „HarmonyOS“ operacinė sistema. Tiesa, tai dar nereiškia, kad taip išties bus, nes daugelis vis dar abejoja, jog šio renginio metu gali būti pademonstruoti naujieji telefonai. Labai realu ir tai, jog spaudos konferencijos metu, „Huawei“ atstovai gali tiesiog pranešti kada bus pristatyti „P50“ serijos įrenginiai.

Kalbas apie „Huawei P50“ serijos išmaniųjų telefonų pristatymą paskatino neseniai pasirodę reklaminiai plakatai, kuriuose matomas išslenkantis kamerų mechanizmas bei „S Pen“ pieštukas. Tačiau šie elementai gali būti panaudoti ir kituose „Huawei“ produktuose, kurių pristatymo taip pat laukiama birželio 2 dieną.

Šiemet „Huawei“ turėtų pristatyti tris šios flagmanų serijos modelius – tai „Huawei P50“, „P50 Pro“ bei „Huawei P50 Pro+“. Informacija apie šiuos kinų įrenginius sklinda nuo pat šių metų pradžios, tačiau jokios oficialios informacijos nėra iki šiol.

Primename, jog standartinis „Huawei P50“ serijos modelis turėtų pasižymėti 6,3 colių įstrižainės ekranu su 90 Hz ekrano atsinaujinimo dažniu, o „Pro“ variantas turės 120 Hz dažnį. Šios serijos produktai veiks su „Kirin 9000“ ir „Kirin 9000e“ procesoriais, o viršutinėje ekrano dalyje rasime ir itin nedidelį asmenukių kameros apskritimą.

Pasak „The Elec”, „Huawei P50 Pro” naudos „Samsung” ir „LG” gamybos OLED ekranus. Kiek anksčiau, buvo pasirodžiusi informacija, jog šis modelis turės 6,6 colių įstrižainės ekraną. „Huawei P50“ išmanusis telefonas taip pat turės 66W greitojo įkrovimo palaikymą, o belaidžiu būdu bus galimas 50W įkrovimas.


Kol kas komentarų nėra.