Telefonai

„Huawei“ ruošiasi naujų flagmanų pristatymui: aiškėja pirmosios „Mate 60“ serijos telefonų savybės, pasiūlys ir „Apple“ naudojamą sprendimą

Kinijos technologijų milžinė „Huawei“ pastaruoju metu išgyvena ne pačius geriausius laikus, ypatingai žvelgiant į išmaniųjų telefonų departamentą. Tačiau nepaisant įvairiausių sankcijų, bendrovė ir toliau kuria naujus produktus.

„Huawei“ ruošiasi naujų flagmanų pristatymui: aiškėja pirmosios „Mate 60“ serijos telefonų savybės, pasiūlys ir „Apple“ naudojamą sprendimą

Dar praėjusių metų rugsėjį debiutavo „Huawei Mate 50“ serijos išmanieji telefonai, o panašiu metu turėtų pasirodyti ir 2023 metų modeliai. Internete vis dažniau pasirodo įvairiausių gandų apie „Mate 60“ serijos modelius, o dabar aiškėja ir keletas naujovių, kurias pasiūlys „Huawei“ flagmanai.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Remiantis naujausia informacija, „Huawei Mate 60“ turėtų ir vėl pasižymėti tabletės formos ekrano išpjova, kuri buvo naudojama dar 2020 metais pristatyti „Mate 40“ ir „Huawei P40“ serijos flagmanai. Dvi kameros, iš kurių viena yra gylio sensorius, nėra naujiena tarp bendrovės flagmanų.

Panašų sprendimą bendrovė naudojo dar 2019 metais, kuomet debiutavo „Mate 30“ serija, tačiau šiemet planuojamas panaudoti sprendimas bus kiek kitoks. Skelbiama, jog „Huawei“ ketina išcentruoti abi kameras, visaip kaip „iPhone 14 Pro“ serijos išmaniuose telefonuose daro „Apple“. Tačiau tai dar ne viskas.

Tikėtina, jog „Huawei“ ketina pasiūlyti savo „Dynamic Island“ variantą. Kaip žinia, toks sprendimas yra naudojamas naujausiuose „Apple“ flagmanuose, o tai leidžia matyti įvairią naudingą informaciją – pranešimus iš įvairių programėlių ir pan. Analogišką sprendimą turėtų pasiūlyti ir Kinijos milžinė.

Jau aiškėja ir kai kurios „Huawei Mate 60“ serijos dizaino ypatybės. Remiantis naujausia informacija, išmanieji telefonai turės apvalų kamerų iškilimą, o jame turėtų būti įmontuoti keturi objektyvai. Tiesa, kamerų išdėstymas rudenį pasirodančiuose įrenginiuose bus kiek kitoks nei „Mate 50“ serijos įrenginiuose, o tai galima matyti iš internete pasirodžiusios nuotraukos.

Deja, tačiau kol kas daugiau informacijos apie naujuosius „Huawei“ flagmanus nėra žinoma. Rudenį debiutuosianti „Mate 60“ serija turėtų būti sudaryta iš bent dviejų įrenginių – tai „Huawei Mate 60“, o taip pat ir „Mate 60 Pro“. Spėjama, kad šie modeliai veiks su „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2“ procesoriais, tačiau be 5G ryšio palaikymo.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas