„Huawei“ sukurta „Android“ konkurentė auga it ant mielių: pasiekta įspūdinga riba, nauji vartotojai skaičiuojami kas sekundę

„Huawei“ sukurta „Android“ konkurentė auga it ant mielių: pasiekta įspūdinga riba, nauji vartotojai skaičiuojami kas sekundę

Lukas Snarskis

2021-09-04, 15:35

Birželio mėnesio pradžioje „Huawei“ oficialiai išleido „HarmonyOS 2“ sistemą. Susitikime „Huawei“ paskelbė naujosios operacinės sistemos atnaujinimo planą, kuris palaiko ne tik naujausius pavyzdinius modelius, tokius kaip „Huawei Mate 40“ serijos, bet ir apima daugybę vidutinio ir aukštesnio lygio bei pradinio lygio įrenginiu. Įdomu tai, jog senesniems išmaniesiems telefonams, tokiems kaip penkerių metų senumo „Huawei Mate 9“, taip pat tinka šis naujinimas. Tai yra didžiausias operacinės sistemos atnaujinimas „Huawei“ istorijoje.

Vos tik pristačius šią operacinę sistemą, „Huawei“ neslėpė itin ambicingų planų – pasiekti 300 mln. vartotojų ribą iki šių metų pabaigos. Nors tai atrodo kaip sunkiai įgyvendinamas tikslas, tačiau jį pasiekti yra ganėtinai realu. Dar birželio mėnesį šia platforma naudojosi 10 mln. vartotojų, rugpjūtį šis skaičius pasiekė 70 mln., o naujausiais duomenimis – artėjama prie 100 mln.

Huawei P40 5G Dual 128GB Black (Juodas)

Huawei-Harmony

Pranešama, kad šiuo metu „HarmonyOS“ jau yra įdiegta 90 mln. įrenginių. Tiesa, reikėtų patikslinti tai, jog tai nėra realus vartotojų skaičius, kuris naudojasi „Huawei“ sukurtą operacinę sistemą. Šis skaičius parodo kiekį išmaniųjų telefonų, kuriuose jau įdiegta ši platforma, o tai reiškia, kad vienas žmogus gali turėti ir daugiau nei vieną tokį produktą.

Įdomu tai, kad vos per kelias savaites „Huawei“ sukurtos platformos naudotojų skaičius išaugo net 20 mln. Ir nors kompanijos atstovai tokios situacijos nekomentuoja, tačiau tikėtina, kad prie to labai stipriai prisidėjo senesnių kompanijos produktų atnaujinimai. Dar rugpjūčio pradžioje ši operacinė sistema buvo palaikoma 65 „Huawei“ ir „Honor“ sukurtuose įrenginiuose, o jau mėnesio pabaigoje šis skaičius išaugo iki 100.

Huawei P40 Lite Dual 128GB Midnight Black (Juodas)

Huawei-MatePad-11-ekranas

Remiantis „Huawei“ vadovo Richardo Yu skaičiavimais, naujoji „HarmonyOS 2.0“ operacinės sistemos versija yra įdiegiama į aštuonis įrenginius kas sekundę. Taigi, tokiais tempais pasiekti 300 mln. ribą iki šių metų pabaigos – išties realu. Verta paminėti ir tai, jog mūsų komandos narys Ignas jau išbandė „Huawei MatePad 11“ planšetinį kompiuterį, kuris taip pat veikia su šia „Huawei“ operacine sistema, o jo apžvalgą rasite paspaudę čia.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Wissen

Na populiari ji labiau bus kinu rinkoj, nes statistikoj tai išmaniuosiose telefonose pirmauja android ir sekanti iOS, o planšetiniuose panašu, kad ipados populiari ir tada android. Aišku bendrai paemus tai ten android pirmautu, nes daugiausiai irenginiu su android vartotoju. Bet Harmony os savotiškai įdomi jei kada taptu ir čia populiari, tai galėtu būt konkurente apple

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas