Telefonai

„Huawei“ telefonuose ateityje bus galima atsinaujinti iš „Android“ į „HarmonyOS“

„Huawei“ telefonuose ateityje bus galima atsinaujinti iš „Android“ į „HarmonyOS“

Neseniai „Huawei“ nustebino žmones išleidus „EMUI 11“, naujausią bendrovės „Android“ pagrindu sukurtos programinės įrangos versiją, sukurta su praėjusių metų „Android 10“, o ne naujausia vienuolikta versiją. Priežastis, dėl kurios šis pranešimas nustebino žmones, yra ta, kad po „EMUI 5“ „Huawei“ pakeitė savo EMUI numeravimo schemą, kad ji atitiktų „Android“ versijos numerį. Taigi, EMUI 8 buvo pagrįstas „Android 8 Oreo“, „EMUI 9“ - „Android 9 Pie“, o „EMUI 10“ - „Android 10.“. Daugelis žmonių manys, kad „EMUI 11“ bus grindžiama „Android 11“, bet viskas švelniai tariant, nuo praėjusių metų vidurio Kinijos technologijų gigantui buvo labai sudėtinga. Laimei, dabar mes turime patvirtinimą, kad „Huawei“, kai kurias naujas „Android 11“ funkcijas pridės vėlesnėse „EMUI 11" versijose.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Dėl praėjusiais metais bendrovėje taikytų JAV prekybos apribojimų „Huawei“ neturėjo prieigos prie „Android 11“ kodo iki tol, kol jis nepasirodė viešai šios savaitės pradžioje, o tai reiškia, kad jie negalėjo pradėti kurti „EMUI" verisjos pagrįstos „Android 11“ iki šios savaitės pradžios. Faktinis „EMUI" perkėlimas į naująją „Android 11“ kodų bazę procesas užtruks keletą mėnesių, dėl to greičiausiai „Huawei“ stengiasi tik pasirinktinai įtraukti kai kurias savo naujas funkcijas į esamą „EMUI 11".

Be „EMUI 11“ pristatymo „Huawei“ kūrėjų konferencijoje, „Huawei“ taip pat paskelbė „Harmony OS 2.0“, naujausią pačios „Huawei“ kurtą operacinės sistemos versiją, ir teigė, kad 2021 m. jie siekia pristatyti išmaniuosius telefonus su šią operacine sistema.

„Android Authority“ atsiųstame pranešime, bendrovė patvirtino, kad: „įrenginius, naudojančius naują „EMUI 11" versiją, ateityje bus galima atnaujinti į „HarmonyOS“. Gali būti, kad kitais metais „Huawei“ planuoja pasiūlyti „HarmonyOS 2.0“, o ne „Android 11“, atnaujinimą, tačiau tai yra tik spėlionės, nes situacija su „Huawei“ gali pasikeisti po artėjančių JAV rinkimų. Mes vis dar nežinome, kiek iš tikrųjų yra „HarmonyOS“ paruošta išmaniesiems telefonams ir ar „Huawei“ sulėtins jos plėtrą, jei jie atgaus „Android“ licenciją.

Nepaisant to, bendrovė patvirtino, kad „HarmonyOS“ artėja prie išmaniųjų telefonų 2021 metų pabaigoje. Gerai ar blogai, kiti metai „Huawei“ bus mažų mažiausiai įdomūs.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2023-03-01, 16:27

Temos

4 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Mantas

P40 pro sekantis mano telefonas = planuoju po eglute ji rast.. Taigi po geru 3 menesiu. Tikiu kad uz 600 eur nupirksiu oficialu, ir jai pavyks GPS susiinstaliuot. Ok. Bet jai ne... Teks su Huawei skirtis.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas