Į Europą netrukus atkeliaus dar viena naujiena: „Reno6“ telefonas jau ruošiamas tarptautinei rinkai

Kinijos kompanija „Oppo“ būtų galima priskirti tarp tų gamintojų, kurie ganėtinai dažnai pristato naujus produktus ir dėl šios priežasties savo asortimente turi gausybę įvairiausių opcijų. Praėjusių mėnesio pabaigoje kompanijos atstovai pademonstravo dar tris naujus išmaniuosius telefonus, o visi jie buvo priskirti „Reno6“ produktų linijai.

Kinijoje pademosntruoti „Reno6“, „Reno6 Pro“ ir „Reno6 Pro+“ modeliai iki šiol buvo prieinami tik vietinėje rinkoje, tačiau dabar pasirodė pirmosios naujienos apie „Oppo“ naujienų tarptautinę kelionę. Remiantis naujausia informacija, „Oppo Reno6“ išmanusis netrukus turėtų atkeliauti į Indonezijos rinką, o vėliau pasieks ir Europą. Indonezijoje šią naujieną bus galima įsigyti nuo liepos vidurio.

Įdomu tai, jog tarptautinėje rinkoje netrukus pasirodantis „Reno6“ modelis bus kiek kitoks nei tas, kuris skirtas Kinijai. Internete pasirodžiusios nuotraukos atskleidžia, jog pasaulinei rinkai pritaikytas modelis turės plokščią AMOLED ekraną, o taip pat ir kiek kitokį kamerų išdėstymą bei pasižymės ausinių lizdu. Kol kas išlieka neaišku ar skirsis ir techninės savybės, tačiau tai turėtų paaiškėti jau artimiausiu metu.

Primename, kad Kinijoje parduodamas „Oppo Reno6“ pasižymi 6,4 colių įstrižainės AMOLED ekranu su 90Hz atsinaujinimo dažniu bei Full HD+ raiška. Žvelgiant į šio išmaniojo telefono nuotraukas, nesunku pastebėti, jog kairiajame ekrano kampe gamintojas įmontavo ir asmenukių kamerą, kuri bus aprūpinta 32 MP raiškos vaizdo jutikliu.

Šis modelis veikia su „Mediatek Dimensity 900“ procesoriumi, o pirkėjai galės pasirinkti iš dviejų atminties konfigūracijų – 8 GB arba 12 GB operatyviosios (RAM) bei atitinkamai 128 GB arba 256 GB vidinės talpos. Šio modelio veikimą palaikys 4300 mAh talpos baterija, o telefone suksis „Android 11“ operacinės sistemos versija su „ColorOS 11.3“ vartotojo sąsaja.

„Oppo Reno 6“ nugarėlėje rasime trigubą kamerą, kurios pagrindinis objektyvas bus 64 MP raiškos, o greta jo – 8 MP plataus kampo kamera bei 2 MP makro sensorius. Kinijos rinkoje šis išmanusis kainuoja maždaug 360 eurų, o jo galima kaina tarptautinėje rinkoje išlieka nežinoma.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas