Iki „Xiaomi“ flagmanų pristatymo liko para: aiškėja savybė, kuri turėtų nuvilti daugumą

Iki „Xiaomi“ flagmanų pristatymo liko para: aiškėja savybė, kuri turėtų nuvilti daugumą

Lukas Snarskis

Kinijos milžinė „Xiaomi“ šiemet pralaimėjo lenktynes dėl pirmojo išmaniojo telefono su „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1“ procesoriumi. Dar visai neseniai rašėme, kad pirmieji tokį įrenginį pristatė „Motorola“ vadovai, o apie tai plačiau skaityti galite paspaudę čia. Tačiau jau rytoj turėtų debiutuoti ir „Xiaomi 12“ flagmanas.

Iki oficialaus pristatymo likus mažiau nei parai, pradeda aiškėti naujos detalės apie „Xiaomi“ planuojamą pristatyti flagmanų seriją. Šįsyk, 3C sertifikavimo duomenų bazėje pastebėtas bazinis „Xiaomi 12“ serijos modelis, kuris gali ir nuvilti. Remiantis naujausia informacija, šis įrenginys turės tik 67W greitąjį įkrovimą.

Xiaomi Mi 11 5G Dual 256GB Midnight Grey (Pilkas)

xismi123c

Šiemet bendrovė pristatė ne vieną išmanųjį telefoną, kuris palaiko 120W greitąjį įkrovimą, o tarp jų pateko ir pigesnis „Redmi Note 11 Pro­+“ modelis. Ir nors 67W įkrovimo technologija leis įrenginį įkrauti pakankamai greitai, tačiau tai nėra tai ko tikėjosi daugelis bendrovės gerbėjų. Žinoma, reikėtų neatmesti galimybės, kad spartesnę įkrovimo technologiją gali palaikyti „Xiaomi 12 Pro“ variantas.

Xiaomi-12

Deja, tačiau 3C sertifikatas neatskleidžia daugiau informacijos apie rytoj debiutuosiantį „Xiaomi 12“ variantą, tačiau jau iš anksčiau žinome, kad šis modelis turės 4500 mAh talpos bateriją. Jau žinoma ir tai, jog šis išmanusis telefonas turėtų atkeliauti su „MIUI 13“ vartotojo sąsajos versija, kurios pristatymo laukiama tos pačios spaudos konferencijos metu.

Xiaomi Mi 11 5G Dual 256GB Horizon Blue (Mėlynas)

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Xiaomi

Komentarai

Ed

Paskutinio proco realiai niekam nereikia visiskai. O jeigu kalbam, kad 67w labai mazai, parasykit kiek apple krauna su 30w?

Fast Charge

Mano ne Apple, bet krauna su 30W ir gan greit, žmones išlepe greit ir 120W nemokės pastenkint nores, kad išvis per viena sekunde įkrautu, bet reik žinot kad greitas krovimas ir baterija susidevi atitinkamai greičiau. 67w yra normaliai. Yra kitu parametru, kurie nemažiau svarbesni, nei krovimo galia. Krovimas greitas gerai priklausomai nuo baterijos dydzio jei ten nėra ta baterija tokia dideles baisiai talpos, tai ir 30W ikraut gali greit

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas