Indijoje konkurencija tarp telefonų gamintojų pasiekė maksimumą: akcija, kurią pasiūlė vietinis gamintojas, nustebins daugelį

Indijoje konkurencija tarp telefonų gamintojų pasiekė maksimumą: akcija, kurią pasiūlė vietinis gamintojas, nustebins daugelį

Lukas Snarskis

Indijos rinka tapo daugelio išmaniųjų telefonų gamintojų traukos centru. Šios šalies gyventojai per pastaruosius metus sulaukė ne vieno, išskirtinai šiam regionui, sukurto įrenginio. Negana to, technologijų kompanijos dažnai siūlo pačius įvairiausius išpardavimus, kurių metu telefonus galima įsigyti už gerokai žemesnę kainą. Tačiau kai kurių gamintojų išradingumui nėra ribų.

Dar lapkričio mėnesį Indijoje debiutavo „Lava Agni 5G“ išmanusis telefonas, kuris tapo pirmuoju Indijoje sukurtu 5G telefonu. Šis vidutinės klasės įrenginys pasižymi 6,78 colių įstrižainės ekranu su 90 Hz atsinaujinimo dažniu, o nugarėlėje turi keturias kameras. Visai neseniai, šio įrenginio gamintojai sugalvojo itin įdomu būdą kaip išpopuliarinti savo produktą.

Realme 8 Pro Dual 128GB Black (Juodas)

Indija-mano-salis

„Lava“ paskelbė specialią akciją, kurios metu galimai gauti „Agni 5G“ telefoną, o viskas ką reikia padaryti – tai pristatyti „Realme 8s 5G“. Taip, jūs perskaitėte teisingai. Indijos bendrovė siūlo savo naujausią produktą visiškai nemokamai, tačiau tam reikia pristatyti būtent „Realme 8s 5G“ modelį. Negana to, ši akcija pažymėta šūkiu „Indija yra mano šalis. Bet mano telefonas yra kiniškas. Ar tai tikrasis aš“.

Indijos kompanijos atstovai išplatino ir specialų specifikacijų palyginimą, kuriame galima pažvelgti į pagrindinius šių išmaniųjų telefonų skirtumus. Kaip galite matyti, „Lava Agni 5G“ turi didesnį ekraną, taip pat yra aprūpintas viena papildoma kamera nugarėlėje. Likusios specifikacijos yra identiškos, tačiau „Lava“ kažkodėl pažymėjo, jog jų telefone naudojamas „MediaTek Dimensity 810“ lustas yra geresnis nei „Realme“ naudojamas „MediaTek Dimensity 810“. Reikia tikėtis, kad tai tiesiog klaida, o galbūt mes kažko nežinome?

Realme 8 Dual 128GB Black (Juodas)

Lava-ir-Realme-palyginimas

Specialus pasiūlymas Indijoje galios iki sausio 7 dienos, o norintys atlikti tokius mainus turi užpildyti trijų etapų formą. Tiesa, „Lava“ atstovai pažymi, jog įrenginių kiekis yra ribotas, todėl pasiūlymu reikėtų pasinaudoti kuo greičiau. O kaip tokią akciją vertinate jūs? Ar tai normali konkurencija ar vis dėlto Indijos kompanijos vadovai peržengė visas ribas?

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: RealmeLava

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas