„Infinix“ sudrebins telefonų rinką: neįtikėtinai greitas įkrovimas, išskirtinis dizainas ir puikus ekranas

Greitojo įkrovimo technologijų lenktynės išmaniuose telefonuose įgauna vis didesnį pagreitį. Kinijos milžinė „Xiaomi“ neseniai pademonstravo 200W įkrovimo technologiją, tačiau ji telefonuose pasirodys ne anksčiau kaip kitąmet. Tačiau dar ir iki tol galime pamatyti išties įspūdingomis savybėmis aprūpintų produktų.

Internete jau kuris laikas sklinda apie „Infinix“ planus pristatyti naują išmanųjį telefoną, kuris pretenduoja į greičiausiai įkraunamo įrenginio karūną. Šiuo metu galima rasti produktų, kurie palaiko 120W greitąjį įkrovimą, o pastarosios kompanijos planuose – dar įspūdingesni rezultatai. „Infinix“ jau visai netrukus turėtų pristatyti telefoną su 160W įkrovimo technologija.

Iki šiol nebuvo žinoma kaip toks išmanusis telefonas turėtų vadintis ir ar tikrai jis gali pasirodyti prekyboje, tačiau naujausia informacija atskleidžia, kad „Infinix“ išties ruošia tokį produktą. Pranešama, kad įrenginys bus žinomas kaip „Infinix Zero X“. Internete pasirodžiusios nuotraukos patvirtina ir įspūdingas įkrovimo galimybes – 160W greitąjį ir 50W belaidį įkrovimą.

Kaip galima matyti iš nuotraukų, naujasis „Infinix Zero X“ turės įspūdingai atrodančią nugarėlėje, kurioje rasime tris kameras, o pati nugarėlė padengta didžiuliu „NOW“ žodžiu. Pranešama, kad šis flagmanas turės pagrindinę kamerą su 108 MP raiškos vaizdo jutikliu. Antroji kamera turėtų pasižymėti plataus kampo sensoriumi, o trečioji – periskopinė kamera. Deja, tačiau šių kamerų savybės išlieka nežinomos.

Pranešama, kad „Zero X“ modelis galimai naudos „Mediatek Dimensity 1200“ arba „Mediatek Dimensity 1100“ procesorių, tačiau reikėtų neatmesti tikimybės, jog šiame flagmane išvysime ir „Qualcomm“ lustus. Vertėtų paminėti, jog „infinix“ iki šiol nėra dirbę kartu su JAV lustų gamintoju, tačiau tokių įspūdingų savybių įrenginio kūrimas gali tai pakeisti. Jau žinoma ir tai, jog telefonas naudos AMOLED ekraną, o kairiajame jo kampe – asmenukių kamera.

Kol kas nėra žinoma kada „Infinix“ gali pristatyti šį flagmaną, tačiau tai turėtų jau įvykti jau visai netrukus. Internete pasirodo vis daugiau informacijos apie šį įspūdingomis įkrovimo savybėmis pasižymintį produktą, o tai leidžia tikėtis pristatymo dar šią vasarą.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas