Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Instagram” ruošia naujovę: kurti įrašus bus daug patogiau

„Instagram” ruošia naujovę: kurti įrašus bus daug patogiau

Ignas Petrikonis

2021-05-16, 15:17

Vienas patikimiausių gandų apie socialinių tinklų naujoves nutekintojų ir gabus programuotojas Alessandro Paluzzi prieš porą dienų pranešė apie tai, kas patiks nemažai daliai „Instagram” vartotojų - nuo šiol socialinio tinklo įrašus bus galima kurti net ir neturint išmaniojo telefono.

210516-141409

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Pasak jo, ši socialinė platforma jau testuoja funkciją, leidžiančią skelbti įrašus, naudojantis asmeniniu kompiuteriu. Tokį žingsnį greičiausiai rengiamasi žengti, siekiant palengvinti gyvenimą profesionaliems „Instagram” paskyrų administratoriams ar nuomonės formuotojams. Pastarieji iki šiol suredagavę nuotraukas „Adobe Photoshop” ar kitose profesionalų pamėgtose platformose, jas turėdavo vėl persikelti į išmanųjį telefoną, kad galėtų paskelbti įrašą. Be to, „Instagram” patiria spaudimą iš netiesioginių konkurentų, tokių kaip „Telegram”, kurie agresyviai plečia kompiuteriams skirtų galimybių sąrašą.

210516-141444

Nors šis veiksmas buvo gana įprastas, vargu ar kas drįstų ginčytis, jog tai buvo labai nepatogu, todėl smagu, jog „Instagram” vadovybė į tai atsižvelgė. Paviešintose testuojamos funkcijos nuotraukose matyti, kad vaizdinius failus iš kompiuterio galima įkelti tiesiog nutempiant juos ant lango, kas yra labai patogu. Likęs funkcionalumas nė kiek nesiskiria nuo mobiliosios aplikacijos - galima pažymėti konkrečius žmones, apkirpti nuotrauką, uždėti filtrą. Taip pat manoma, kad asmeniniams kompiuteriams skirtoje versijoje galimai atsiras papildomas išplėstinių nustatymų langas, kuria galima bus galima išjungti komentarus ar kitas funkcijas.

Kol kas neaišku, kada tiksliai šis funkcionalumas bus pristatytas, bet spėjama, jog tai įvyks per artimiausius kelis mėnesius.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas