„iPhone“ telefonai netrukus sulauks ilgai lauktos galimybės: „Apple“ ketina pasiūlyti funkciją, kurios reikalauta jau ne vienerius metus

„Apple“ išmanieji telefonai dažnai sulaukia kritikos, jog juose gali būti naudojamos tik tos programėlės, kurios yra „App Store“ parduotuvėje. „iPhone“ įrenginių savininkai neturi galimybės įsidiegti kitos aplikacijų parduotuvės ar jų tiesiog parsisiųsti iš interneto.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„iPhone“ telefonai netrukus sulauks ilgai lauktos galimybės: „Apple“ ketina pasiūlyti funkciją, kurios reikalauta jau ne vienerius metus

Netrukus „iPhone“ išmaniųjų telefonų savininkai sulauks gerų naujienų. Iki WWDC konferencijos, kurią „Apple“ rengia kiekvienais metais, lieka vis mažiau laiko, o šio renginio metu turėtų būti pristatyta ir naujoji „iOS 17“ operacinės sistemos versija. Pranešama, kad ji pasiūlys nemažai naujienų.

Viena iš jų – galimybė įdiegti trečiųjų šalių programėles. Su „iOS 17“ operacinės sistemos versija, „Apple“ pagaliau pasiūlys galimybę naudotis kitų bendrovių sukurtomis programėlių parduotuvėmis, o tuo pačiu tai suteiks galimybę įsidiegti ir trečiųjų šalių aplikacijas.

Kaip praneša „Bloomberg“, cituodama neįvardintus šaltinius, naujasis funkcionalumas bus „Apple“ bandymas prisitaikyti prie 2022 metais priimto Europos Sąjungos skaitmeninių rinkų įstatymo, kuris reikalauja, kad prietaisai, pvz., „iPhone“, leistų įdiegti trečiųjų šalių programėles.

Šis Įstatymas nurodo, kad tokius reikalavimus bendrovės privalo įgyvendinti iki 2024 metų kovo mėnesio. Tai akivaizdžiai turėtų būti didžiulis permainų laikotarpis „iPhone“ telefonų savininkams, kurie iki šiol visas aplikacijas galėjo parsisiųsti tik iš „App Store“ parduotuvės.

„Apple“ kasmetinėje WWDC konferencijoje turėtų pademonstruoti ir daugiau naujienų. Birželio 10 dieną įvyksiančio renginio metu turėtumėme sulaukti ir naujų ausinių pristatymo. Tiesa, „Bloomberg“ skelbia, jog gamintojas turi tam tikrų problemų, kurios gali nulemti tai, kad prekyboje jos pasirodys tik šių metų pabaigoje.

Tikėtina, kad „Apple“ gali pristatyti ir naujus „MacBook“ nešiojamų kompiuterių modelius. Žinoma, WWDC renginio metu išvysime ir naujausias operacinių sistemų versijas, kurios bus skirtos ir kitiems bendrovės produktams – kompiuteriams, laikrodžiams ir pan.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas