Telefonai

„iPhone“ telefonų savininkai turėtų suklusti: netrukus pasirodys atnaujinimas, kuris išspręs daugelį telefonų problemų

Keli pranešimai rodo, kad „Apple“ dirba ties „iOS 16.5.1“, kuri sektu po praėjusį mėnesį išleistos „iOS 16.5“. BGR teigia, kad matė viešai neatskleistą žinutę, kurioje nurodytas naujinimo versijos numeris 20F74.

„iPhone“ telefonų savininkai turėtų suklusti: netrukus pasirodys atnaujinimas, kuris išspręs daugelį telefonų problemų

Atnaujinimo išleidimo laikas nėra aiškus, tačiau su „iOS 16.6“ dar esant tik beta 2 versijoje, „Apple“ privalo nedelsiant išleisti kai kurių „iPhone“ vartotojus paveikusių klaidų pataisymą.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Viena iš opiausių problemų, turinčių įtakos „iOS 16.5“ vartotojams, yra klaida, dėl kurios įrenginio baterija per greitai išsikrauna. Kai kurie „iPhone“ vartotojai taip pat skundžiasi, kad „Wi-Fi“ ryšys atsitiktinai nutrūksta, o „Apple Weather“ programėlė kai kuriems vartotojams pateikia netikslią orų informaciją.

Iki galutinio „iOS 16.6“ leidimo dar liko kelios savaitės, todėl protingiausias dalykas, kurį „Apple“ gali padaryti, yra išleisti „iOS 16.5.1“, ypač jei yra tam tikrų saugos pataisų, kurias jai reikia įdiegti.

Taip atsitiko su „iOS 16.4.1“, kurią „Apple“ išleido per pirmąją balandžio savaitę, kad pakeistų odos atspalvį ant vieno konkretaus jaustuko ir ištaisytų „Siri“, kuri kai kuriais atvejais nereagavo. (Patarimas: jei turite „iPhone“, nepasikliaukite vien „Siri“. Įdiekite „Google Assistant“ programą iš „App Store“ bakstelėdami šią nuorodą).

„IOS 16.4.1“ atnaujinimas taip pat ištaisė keletą rimtų saugos problemų, įskaitant porą, kurios, „Apple“ teigimu, buvo aktyviai išnaudojamos.

Būtume aplaidūs, jei nepaminėtume, kad dėl „iOS 16.5“ klaidos nustojo veikti „Apple Lightning to USB 3“ kameros adapteris. Naudodama „iOS 16.6“ beta versiją, „Apple“ išsprendė problemą, o tai reiškia, kad yra didelė tikimybė, kad „iOS 16.5.1“ irgi išspręs problemą tiems, kurie nenori leistis į programinės įrangos beta pasaulį, kuris iš tikrųjų gali būti kaip džiunglės nepatyrusiems „iOS“ ir „Android“ vartotojams.

Kartkartėmis galite patikrinti, ar „iOS 16.5.1“ atkeliavo į jūsų „iPhone“, užeidami į „Settings“ > „General“ > „Software Updates“.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2023-06-16, 10:51

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas