Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Ir „Samsung“ daro žioplas klaidas: netyčia pademonstruotas dar nepristatytas bendrovės flagmanas

Ir „Samsung“ daro žioplas klaidas: netyčia pademonstruotas dar nepristatytas bendrovės flagmanas

Lukas Snarskis

2021-08-10, 13:00

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ jau rytoj, trečiadienį (08.11), surengs kasmetinę „Unpacked“ spaudos konferenciją, kurios metus ketina pristatyti naujausius savo produktus. Tačiau tai ne vienintelis dalykas, kuriam gamintojas ruošiasi pastaruoju metu.

Šiemet yra laukiamas ir „Galaxy S21 FE“ išmanusis telefonas, kuris galimai turėjo būti pristatytas kartu su „Galaxy Z Fold3“ bei kitomis bendrovės naujienomis. Oficialiame gamintojo „Instagram“ puslapyje pirmadienį, visai netikėtai, buvo pasirodęs įrašas, kuriame buvo pavaizduotas galimai naujasis „Samsung“ produktas.

Samsung Galaxy S20 FE Dual 128GB Cloud Navy (Mėlynas)

galaxys21fedeletedteaser

Naujasis „Samsung Galaxy S21 FE“ buvo pademonstruotas bendrovės reklaminiame plakate, kuris skirtas artėjančiai mokslo metų pradžiai, kartu su „Galaxy Book“ nešiojamu kompiuteriu bei „Galaxy Buds Pro“ belaidžiais ausinukais. Tiesa, neilgai trukus, šis įrašas buvo pašalintas. Tikėtina, kad pranešimas buvo paskelbtas per klaidą.

Kol kas išlieka neaišku kada „Samsung“ gali pristatyti šį pigesnį flagmaną. Iš pradžių buvo manoma, kad „Galaxy S21 FE“ debiutuos „Unpacked“ renginio metu, tačiau naujausia informacija rodo, jog pristatymas gali būti nukeltas iki spalio mėnesio. Ir nors išleidimo data lieka nežinoma, tačiau pagrindinės specifikacijos yra žinomos jau kuris laikas.

galaxy-s21-fe-camera

„Samsung Galaxy S21 FE“ modelis galės pasigirti visais „S21“ serijos privalumais: 120 Hz ekrano atsinaujinimo dažniu, piršto antspaudų skaneriu po ekranu, IP68 atsparumo vandeniui ir dulkėms standartu, 5G ir kt. Telefono galinėje dalyje rasime trijų kamerų sistemą: 12 MP pagrindinė, 12 MP plataus kampo ir 8 MP telefoto kamera su 3 kartų priartinimu. Manoma, kad „S21 FE“ turės praktiškai identiškas kameras, kaip ir „S21”, tad šiuo atžvilgiu tikrai nebus nusileidžiama. Reikia paminėti, jog akumuliatorius bus net 4500 mAh dydžio bei palaikys 25W spartųjį įkrovimą.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas