Ir toliau plinta „Samsung“ flagmanų nuotraukų ir specifikacijos: kai kurios savybės patiks daugeliui, tačiau esminio pokyčio nesulauksime

Ir toliau plinta „Samsung“ flagmanų nuotraukų ir specifikacijos: kai kurios savybės patiks daugeliui, tačiau esminio pokyčio nesulauksime

Lukas Snarskis

Didžiausias išmaniųjų telefonų gamintojas pasaulyje „Samsung“ ruošiasi naujųjų savo flagmanų pristatymui. Kalbos apie „Galaxy S22“ serijos išmaniuosius netyla jau kuris laikas, o didžioji dalis šios serijos įrenginių specifikacijų jau spėjo tapti ir vieša paslaptimi.

Internete ir vėl pasirodė „Samsung Galaxy S22“ išmaniųjų telefonų serijos maketai, kurie tik dar kartą patvirtina dizaino ypatumus. Šįsyk pasklido „Galaxy S22 Plus“ modelio nuotraukos, o jos dar kartą patvirtino, kad šis variantas, dizaino prasme, bus identiškas kaip ir „Galaxy S22“ varianto. Tiesa, ryšio antenų išdėstymas sufleruoja, jog korpusas turėtų būti pagamintas iš metalo, o ne plastiko.

Samsung Galaxy S21 Dual G991B 128GB 5G Phantom Grey (Pilkas)

Galaxy-S22-Plus

Viena įdomi detalė – tai telefonuose naudojami procesoriai. Kiek anksčiau, buvo kalbama, kad Europoje parduodami „Samsung“ flagmanai gali veikti su „Qualcomm“ procesoriais, kas yra įprasta JAV rinkoje. Tokias kalbas paskatino gamintojo problemos su „Exynos“ gamyba, tačiau panašu, jog tai ir liks tik kalbomis. Pranešama, kad į mūsų šalies parduotuves atkeliavę „Samsung“ flagmanai ir toliau veiks su „Exynos“ lustais, o šiuo atveju – su „Exynos 2200“ procesoriais.

Pranešama ir tai, jog „Samsung Galaxy S22 Plus“ turės 50 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą, o greta jos rasime 12 MP plataus kampo objektyvą bei 10 MP teleobjektyvą, kuris palaikys 12 bitų nuotraukų fiksavimo galimybę. Šis modelis taip pat turės maksimalų 170 nitsų ryškumą bei palaikys kintantį ekrano atsinaujinimo dažnį.

Samsung Galaxy S21 Plus Dual G996B 128GB 5G Phantom Black (Juodas)

Galaxy-S22-Plus-2

„Samsung Galaxy S22 Plus“ taip pat turės 4500 mAh talpos bateriją su 45W greituoju įkrovimu.

Priminsime, jog „Samsung“ naujuosius savo flagmanus turėtų pristatyti šio mėnesio pabaigoje arba vasario pradžioje. Neoficiliais duomenimis, „Galaxy Unpacked 2022“ renginys gali įvykti ir vasario 9 dieną, o tuo pačiu metu prasidėtų ir išankstinį šių flagmanų prekyba. Teigiama, jog oficiali prekybos data tokiu atveju būtų vasario 25.

Samsung Galaxy S21 Ultra Dual G998B 256GB 5G Phantom Black (Juodas)

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Samsung

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas