Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Iš „Huawei” to niekas nesitikėjo: ruošia „PlayStation” ir „Xbox” konsolių konkurentą

Iš „Huawei” to niekas nesitikėjo: ruošia „PlayStation” ir „Xbox” konsolių konkurentą

Ignas Petrikonis

2021-02-11, 13:52

„Huawei” veikla apima labai daug sričių - operatorių naudojamas antenas, dirbtinio intelekto ir debesijos sprendimus, išmaniųjų telefonų, kompiuterių bei dėvimų įrenginių gamybą - tiesą sakant, sunkiau būtų įvardyti, kuo ši technologijų kompanija neužsiima. Kita vertus, tokia niša vis dėlto egzistuoja, tačiau vargu ar kas galėtų joje įsivaizduoti „Huawei” - žaidimų konsolių gamyba. Vis dėlto panašu, kad Kinijos milžinė ateityje užlopys ir šią skylę.

210211-124940

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Žinomas infromacijos nutekintojas @Tomato Prince atskleidė, kad „Huawei” ruošia nuosavą žaidimų konsolę, kuri bus panaši į „Sony PlayStation” ir „Microsoft Xbox”. Visgi abejojama, kad įmonė tokio projektų imtųsi viena pati - gali būti, kad konsolė bus kuriama su kuriuo nors vienu iš didžiųjų Kinijos žaidimų kūrėjų, pavyzdžiui, „Tencent”. Jis žaidėjams žinomas dėl hitu tapusio „PUBG”.

210211-124750

Tiesa, tinklaraštininkas mano, kad bendrovė pirma žengs į žaidimų kompiuterių rinką. Taip manyti verčia faktas, kad praėjusių metų rugsėjį tuo metu dar dukterinė „Huawei” kompanija „Honor” pristatė „Honor Hunter V700” nešiojamąjį žaidimų kompiuterį. Nors „Honor” prieš pat Naujuosius buvo parduota, spėjama, jog „Huawei” tokių produktų idėjos neatsisakė ir juo gamins pati.

Kaip ten bebūtų, ši informacija gali būti priskiriama gandams, tad ją reikėtų vertinti kritiškai. Kaip manote, ar „Huawei” būtų verta žengti tokį netikėtą žingsnį? Jūsų nuomonės laukiame komentaruose.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas