Telefonai

Išmanieji telefonai įkraunami vis sparčiau: didžioji dalis jau turi greitąjį įkrovimą, užfiksuotas vidutinės spartos augimas

Greitojo įkrovimo technologija išmaniuosiuose telefonuose šių metų pirmąjį ketvirtį patyrė didelį šuolį – maždaug 80 proc. išmaniųjų telefonų dabar pasižymi 10 W ar didesne greitojo įkrovimo galia. Remiantis „Counterpoint Research“ ataskaita, tai reiškia 6 proc. augimą, lyginant su 2022 metais.

Išmanieji telefonai įkraunami vis sparčiau: didžioji dalis jau turi greitąjį įkrovimą, užfiksuotas vidutinės spartos augimas

„Counterpoint Research“ ataskaitoje nurodoma, kad pasaulinė vidutinė greito išmaniųjų telefonų įkrovimo galia nuolat auga – nuo 18 W 2018 metų pirmąjį ketvirtį išaugo iki 30 W 2022 metų pirmąjį ketvirtį, o šių metų pirmąjį ketvirtį šis rodiklis jau siekia 34 W. Šį įkrovimo greičio pagerėjimą daugiausia lėmė didėjantis vartotojų poreikis ilgesniam akumuliatoriaus veikimo laikui, kuris išaugo plačiai pritaikius 5G tinklus ir patobulinus fotoaparatų, ekranų ir procesorių technologijas.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Atidžiau pažvelgus į konkurencinę aplinką matyti, kad Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojai pirmauja greitojo įkrovimo lenktynėse, kurių vidutinė greito įkrovimo galia viršija 50 W. Šie prekių ženklai naudoja greitą įkrovimą kaip unikalų pardavimo pasiūlymą, kad pritrauktų klientus. Pavyzdžiui, „Realme“ ir „Xiaomi“ siūlo įrenginius, kurių įkrovimo galia viršija 200 W.

Be to, „Xiaomi“ ir „OPPO“ neseniai pademonstravo išmaniuosius telefonus su stulbinančia 300 W greitojo įkrovimo galimybe, žadančia, kad pilnas įkrovimas bus atliktas vos per kelias minutes.

Priešingai, tokios kompanijos kaip „Apple“ ir „Samsung“ ėmėsi atsargesnių požiūrių į greitą įkrovimą, pirmenybę teikdamos akumuliatoriaus saugai ir bendram veikimui. Pavyzdžiui, „Apple iOS 13“ naujinimas pristatė optimizuotą akumuliatoriaus įkrovimo funkciją, kuri sulėtina akumuliatoriaus senėjimo greitį, nes sumažina laiką, kurį „iPhone“ praleidžia visiškai įkrautas.

„Google“ adaptyviojo akumuliatoriaus funkcija „Android“ taip pat išmoksta kasdienę vartotojo įkrovimo tvarką, kad sulėtintų akumuliatoriaus eikvojimą. Pranešama, kad „Samsung“ kuria naują akumuliatoriaus technologiją, įkvėptą elektromobilių technologijų. Tikimasi, kad naujoji akumuliatoriaus technologija pagerins būsimos „Galaxy S24“ serijos baterijos veikimo laiką.

Pranešime taip pat pabrėžiami vartotojų elgsenos pokyčiai - teigiama, kad maždaug pusė visų išmaniųjų telefonų naudotojų kasdien praleidžia mažiausiai penkias valandas savo įrenginiuose, naudodami juos įvairiai veiklai, įskaitant socialinę sąveiką, naršymą internete, turinio srautinį perdavimą ir žaidimus.

Šios išvados patvirtina, kad spartaus įkrovimo technologija sparčiai populiarėja, nes didėja vartotojų poreikis pailginti baterijos veikimo laiką ir padidinti patogumą. Kadangi išmaniųjų telefonų pramonė ir toliau sutelkia dėmesį į šią tendenciją, vartotojai gali tikėtis greitesnių įkrovimo sprendimų ateityje. Tai taip pat rodo tolesnių baterijų technologijos naujovių potencialą ir jų poveikį bendrai naudotojų patirčiai. Toliau žengiant į skaitmeninį amžių, greito ir efektyvaus įkrovimo svarba tik didės.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas