Išmaniųjų telefonų laukia dideli pokyčiai: savo įpročius gali tekti keisti jau kitąmet

Išmaniųjų telefonų laukia dideli pokyčiai: savo įpročius gali tekti keisti jau kitąmet

Daugelis mūsų išmaniuosius telefonu vis dar įkrauna įprastiniu būdu, pasitelkiant įkrovimo blokelį ir laidą, o tam yra keletas priežasčių – ne visi turi belaidžio įkrovimo stoteles arba tokios technologijos nepalaiko jų įrenginys, o taip pat ir pats įkrovimas vyksta gerokai sparčiau. Tai greitu metu gali pasikeisti, kai gamintojai pradės mus raginti vytis inovacijas.

Jau esame matę keletą įrenginių, neturinčių jokių jungčių, tačiau tokie sprendimai iki šiol nėra itin pasiteisinę. Kaip pavyzdį būtų galima prisiminti „Meizu“ sukurtą „Zero“ modelį, kuris palaikė tik belaidžius sprendimus, tačiau vartotojų pripažinimo jis taip ir nesulaukė. Tačiau, tai nekeičia fakto, kad gamintojai rimtai svarsto apie išmaniųjų telefonų išleidimą be jungčių. Pasak „Xiaomi“, jau kitais metais turėtume sulaukti komercinės versijos išmaniųjų, kurie neturės įkrovimo lizdo.

„Xiaomi“ atstovų teigimu, tokių telefonų rinkoje beveik nėra, nes vartotojai dar nėra pasirengę žengti tokio žingsnio. Priežastis – belaidis įkrovimas dar nėra taip pažengęs, yra daugybė nusiskundimų dėl krovimo greičio, todėl naudotojai lieka prie tradicinio krovimo būdo. Taip pat, negalima atmesti fakto, kad yra labai nedaug viešų vietų, kuriose būtų galima pasikrauti savo išmanųjį telefoną belaidžiu būdu.

Kaip bebūtų, tobulėjant belaidžio įkrovimo technologijai, gamintojai vis dažniau siūlo jų palaikymą savo produktuose. „Xiaomi“ vadovai yra įsitikinę, kad netolimoje ateityje tai taps nauju standartu ir vartotojai paprasčiausiai bus priversti pereiti prie naujovių. O ką apie tai manote Jūs? Ar netolimoje ateityje svarstytumėte įsigyti telefoną, kuris neturi jokių įkrovimo lizdų ir palaiko tik belaidį įkrovimą? Pasidalinkite savo mintimis komentaruose.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas