Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Įspūdingi „Samsung“ telefonų programinės įrangos atnaujinimai: pagerino spartą, baterijos ištvermę ir saugumą

Įspūdingi „Samsung“ telefonų programinės įrangos atnaujinimai: pagerino spartą, baterijos ištvermę ir saugumą

Dainius Martinkus

2021-05-03, 09:10

„Samsung“ anksčiau buvo liūdnai pagarsėjusi, kalbant apie telefonų programinės įrangos atnaujinimus. Dauguma šios P. Korėjos gigantės telefonų sulaukdavo 1 ar 2 programinės įrangos atnaujinimų ir būdavo pamiršti. Tačiau dabar situacija kardinaliai pasikeitė. „Samsung“ yra viena iš ilgiausiai programinės įrangos atnaujinimus teikiančių kompanijų, galima teigti ji priklauso Premium klubui kartu su „OnePlus“ ir „Google“. „Samsung“ žada ketverių metų programinės įrangos atnaujinimus.

Samsung_update1

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

„Samsung“ sausio pradžioje pristatė „Galaxy S21“ seriją, šios serijos telefonai jau sulaukė kelių programinės įrangos atnaujinimų, bei kas mėnesį sulaukia naujausio saugumo paketo atnaujinimo. Prieš kelias dienas „Samsung“ išleido būtent „Galaxy S21“ skirtą atnaujinimą G9910ZCU2AUDA, kurio dėka buvo pagerintas kameros veikimas, bei energijos suvartojimas ir, žinoma, įdiegtas pats naujausiais gegužės mėnesio saugumo paketas. „Samsung“ varžosi su „Google“, kuri „Pixel“ serijos telefonams taip pat leidžia kasmėnesinius saugumo atnaujinimus.

Vieni iš pirmųjų šį atnaujinimą gavo Kinijos gyventojai. Išmaniųjų telefonų naudotojai, kurie jau įsidiegė šį atnaujinimą, telefone džiaugiasi sklandesniu telefono veikimu bei pagerėjusia baterijos tarnavimo trukme. Atnaujinimą gavo „Galaxy S21“ serijos trijulė, netrukus atnaujinimas pasieks ir kitus „Galaxy“ serijos telefonus, išleistus šiais metais.

Samsung_update2

Tačiau tai dar ne visos geros žinios, „Samsung“ ruošiasi žengti dar vieną žingsnį į priekį ir įsipareigoja suteikti 4 metų saugos atnaujinimus. Kitaip tariant, paskutiniais ketvirtaisiais nebus suteikiama nauja Android versija, tačiau telefonų savininkus vis tiek pasieks mažesni kritinius saugumo pažeidžiamumus ir klaidas išsprendžiantys atnaujinimai. Iš esmės tai reiškia, kad „Samsung” išmaniaisiais bus galima naudotis dar ilgiau - beveik tiek pat laiko, kiek rinkos lyderiais laikomus „iPhone”, kurie „iOS” atnaujinimus gauna kartais net ne 5, o visus 6 metus.

„Samsung“ pranešime teigiama, kad ketverių metų saugos atnaujinimus pretenduoja gauti „Galaxy“ serijos įrenginiai išleisti nuo 2019 metų, tad susidaro ilgas modelių sąrašas - nuo vidutiniokų iki flagmanų. Viso 130 įrenginių.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas