Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Įspūdingiausias „Xiaomi“ flagmanas su puikiomis kameromis jau netrukus pasieks Europą, laukti liko nebedaug

Įspūdingiausias „Xiaomi“ flagmanas su puikiomis kameromis jau netrukus pasieks Europą, laukti liko nebedaug

Lukas Snarskis

2021-05-02, 11:55

Dar praėjusių metų pabaigoje su „Mi 11” modeliu pradėjusi savo 2021 metų flagmanų pristatymo kelionę, „Xiaomi” daugumą technologijų entuziastų paliko šiek tiek alkanus. Jau nuo pirmų dienų tapo aišku, jog bendrovė ketina išleisti kur kas įspūdingesnį telefoną, o „Mi 11” tėra lyg užkandis, laukiant to įspūdingo patiekalo. Taip, kartu su „Xiaomi Mi 11“ buvo pademonstruotas „Mi 11 Ultra“, kuris yra neabejotinai geriausias šios Kinijos kompanijos produktas.

Kovo pabaigoje pristatytas flagmanas iki šiol nepasiekė mūsų regiono, tačiau dabar jau tapo aišku kada jis pagaliau bus prieinamas ir Europoje. Kaip skelbia oficialus „Xiaomi“ „Facebook“ puslapis Nyderlanduose, „Mi 11 Ultra“ modelis į Europą atkeliaus jau gegužės 11 dieną. Šio šedevro kaina sieks 1199 eurus.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Tiesa, reikėtų neatmesti varianto, jog ne visose Europos valstybėse „Xiaomi“ naujiena pasirodys tuo pačiu metu. Tai reiškia, kad Lietuvoje jis gali pasirodyti ir kiek vėliau, tačiau jis neabejotinai pasieks ir mus. Jeigu dar nežinote kuo ypatingas šis išmanusis telefonas – siūlome skaityti toliau.

mi-11-ultra-2

Nors „Ultra” versijos išmatavimai ir forma yra praktiškai identiški „Xiaomi Mi 11”, šiuos telefonus vieną nuo kito atskirti bus vienas juokas. Taip yra dėl milžiniško „Ultra” kamerų modulio užimančio praktiškai visą viršutinę dalį. Maža to, šalia objektyvų „Xiaomi” sugalvojo įmontuoti nedidelį, maždaug pusės mažojo piršto dydžio, ekranėlį, kuriame galės būti atvaizduojami pranešimai, baterijos įkrovos lygis, orų informaciją, įvairūs fizinės veiklos parametrai ir kita svarbi informacija. Šis mažylis galės būti panaudojamas ir tada, kai telefono baterija leis paskutinį kvapą - deaktyvavus pagrindinį ekraną, jis galės perimti pagrindines jo funkcijas (atsiliepimą į skambutį, žinučių skaitymą, laiko rodymą) bei taip baterijos veikimo trukmę pratęsti net iki 55h.

Verta paminėti ir tai, jog „Mi 11 Ultra” atsisakė spalvotos stiklinės „Mi 11” nugarėlės. Kaip ir būdinga brangiausiam kompanijos flagmanui, jo galinė dalis gaminama iš įbrėžimams atsparios keramikos (ją subraižyti gali nebent deimantas ar smėlis), o vartotojams siūlomi vos du atspalvių variantai - juodas arba baltas. Gera žinia, kad gamintojas pagaliau nepagailėjo pinigų IP68 sertifikatui, garantuojančiam apsaugą nuo vandens ir dulkių.

210329-191207

Telefono viduje, kaip ir galima tikėtis, montuojama tai, kas šiuo metu pajėgiausia ir geriausia rinkoje - „Snapdragon 888” lustas, kuriam kompanija palaiko 8 arba 12GB operatyviosios bei 256GB ar 512GB sparčiausios vidinės atminties. Vartotojams įspūdį taip pat turėtų palikti itin galingi „Harman Kardon” stereo garsiakalbiai, paties sparčiausio „Wi-Fi 6e” standarto bei 5G palaikymas.

Vis dėlto visa tai - tik formalioji dalis. Gamintojas su „Mi 11 Ultra” siekė ne pasiūlyti geresnius techninius duomenis, o vartotojui suteikti paties aukščiausio įmanomo lygio kamerų patirtį. Įdomu tai, jog „Xiaomi” šįkart nusprendė nežaisti žaidimo „Kas daugiau?” ir nugarėlėje apsiribojo vos 3 jutikliais. Užtat jų kokybė tiesiog atima žadą.

210329-191235

Likęs duetas taip pat ne iš kelmo spirtas. Antroji kamera yra 48MP „Sony IMX586” ir pateisina darbais, o ne žodžiais pateisina savo „Itin plataus kampo” pavadinimą - jis siekia net 128 laipsnius. Trečiajam objektyvui panaudotas tas pats „Sony” jutiklis, tik tiek, kad dėka periskopinės optikos jis skirtas vaizdo priartinimui. Jis vaizdą optiškai pritraukti gali 5 kartus, o kombinuotu būdu - net 120 kartų. Visos trys telefono kameros gali filmuoti 8K raiška.

Jeigu kyla klausimas, kaip ši trijulė pasirodys realiomis sąlygomis, atsakymą jau spėjo pateikti „DxOmark” ekspertai. Jie „Mi 11 Ultra” suteikė net 143 taškų bendrą įvertinimą - tai leidžia „Mi 11 Ultra” vadinti geriausią kamerą turinčiu telefonu pasaulyje.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas