Įspūdingų „Redmi“ naujienų laukti liko nebedaug: aiškėja kada debiutuos „Redmi K50“ serijos flagmanai

Įspūdingų „Redmi“ naujienų laukti liko nebedaug: aiškėja kada debiutuos „Redmi K50“ serijos flagmanai

Lukas Snarskis

, atnaujinta 2021-12-06, 09:10

Kinijos milžinės „Xiaomi“ dukterinė bendrovė „Redmi“ jau kuris laikas ruošia naujus savo flagmanus, kurie bus žinomi kaip „Redmi K50“. Internete įvairiausios kalbos sklinda dar nuo spalio mėnesio, o dabar aiškėja ir galima išleidimo data.

Remiantis šaltinių Kinijoje duomenimis, naujieji „Redmi K50“ serijos išmanieji telefonai turėtų debiutuoti 2022 metų vasario mėnesį. Nors anksčiau buvo skelbiama, kad šių flagmanų galime sulaukti dar šiemet, tačiau panašu, jog gamintojas nusprendė laikytis įprastinės tvarkos. Vertėtų prisiminti, kad „Redmi K40“ serija debiutavo panašiu metu.

Xiaomi Redmi 9A Dual 32GB Grey (Pilkas)

Redmi-K40-Pro-Plus

Kitąmet tikimasi išvysti bent keturis šios naujos serijos produktus – tai „Redmi K50“, „Redmi K50 Pro“, „Redmi K50 Pro+“ ir dar viena modifikacija bus skirta žaidimų gerbėjams. Pastarasis modelis, o taip pat ir bazinis variantas turėtų veikti su „MediaTek“ procesoriais, „Redmi K50 Pro“ bus aprūpintas „Qualcomm Snapdragon 870“ lustu, o „Redmi K50 Pro+“ debiutuos su naujuoju „Snadragon 8 Gen 1“.

Jau žinoma ir tai, jog „Redmi K50 Pro+“ turės ekraną su lenktais kraštais, o viršutinėje jo dalyje – nedidelis apskritimas su asmenukių kamera. Nesunku nuspėti, kad pirštų antspaudų jutiklis bus įmontuotas po ekranu.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro Dual 128GB Grey (Pilkas)

Redmi-K50_2021-10-07-083705_smee

Kalbant apie šio flagmano kameras, tai nugarėlėje turėtų būti panaudotas 108 MP raiškos vaizdo jutiklis, o greta – periskopinis objektyvas bei teleobjektyvas. Jeigu tokios prognozės pasitvirtintų – tai būtų neabejotinai galingiausias ir įspūdingiausiomis savybėmis pasižymintis „Redmi“, kaip atskiros kompanijos, pristatytas išmanusis telefonas.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: RedmiXiaomi

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas