Jau kalbama ir apie „iPhone 15“: „Apple“ gali gerokai atnaujinti telefonų kameras

Jau kalbama ir apie „iPhone 15“: „Apple“ gali gerokai atnaujinti telefonų kameras

Leonardas Sindaravičius

Vienas iš labiausiai inovaciją skatinančių veiksnių yra gebėjimas tiksliai numatyti ateitį. Nors anksčiau tai padėjo „Apple“ užimti lyderės poziciją tarp kitų Silicio Slėnio milžinių, pastaruoju metu ši kompanija neskuba integruoti inovatyvios techninės įrangos. Konkretus pavyzdys - „iPhone“ telefonų kameros, vis dar naudojančios 12 MP raiškos sensorius, kai tuo tarpu konkurentų siūlymai, kaip „Samsung Galaxy S21 Ultra“ bei „Google Pixel 6 Pro“ siūlo ne tik aukštesnę raišką, bet ir periskopinio tipo objektyvus.

preview-2

Pastarieji ypatingi tuo, kad optiniai kameros komponentai yra integruojami horizontaliai - taip į plono telefono kameros sistemą galima įterpti daugiau lęšių turinčius objektyvus, suteikiant pakankamai erdvės jų judėjimui ir įgalinant optinį priartinimą. Pasak analitiko Jeff Pu, „Apple“ potencialiai gali pasivyti konkurentų skaičius 2023-iaisiais su „iPhone 15 Pro“. Pranešama, jog Kupertino mieste įsikūrusi įmonė testuoja prototipus su net iki 5 kartų optinį artinimą turinčiais periskopiniais teleobjektyvais, o galutinį sprendimą dėl įrangos naudojimo „Apple“ turi priimti iki šių metų gegužės.

Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Graphite (Juodas)

Patvirtinus komponentų užsakymą, parinkti sensoriai bus viena iš „iPhone 15 Pro“ bei „Pro Max“ sudedamųjų dalių. Pasak pranešimo, kol kas tikėtina, jog objektyvai bus gaminami „Lante Optics“ kompanijos, o „Apple“ bus užsakiusi apie 100 mln. vienetų.

iphone-15-pro

Periskopiniai objektyvai ne naujiena „Android“ pasaulyje, tačiau jie turi ir savotiškų trūkumų, pavyzdžiui kol šviesa veidrodžių pagalba pasiekia jutiklį, prarandama nemažai ryškumo, kuris daugelyje „Android“ įrenginių su tokio tipo kameromis yra grąžinamas programinės įrangos pagalba.

Apple iPhone 11 64GB Black (Juodas)

Akivaizdu, kad „Apple“ laikosi savo tradicijų ir siekia galutinai ištobulinti technologiją prieš imdama ją naudoti masinėje gamyboje. Iki potencialaus 2023-iųjų „iPhone“ debiuto teks sulaukti ir šių metų atnaujinimo - manoma, jog „Apple“ išmaniųjų telefonų kamerų sensoriai bus pakeisti iš dabartinių 12 MP į net 48 MP raiškos jutiklius.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Apple

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas