Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Jūsų „Instagram” žinutės gali nebepasiekti adresato: platformoje įvestos naujos taisyklės

Jūsų „Instagram” žinutės gali nebepasiekti adresato: platformoje įvestos naujos taisyklės

Ignas Petrikonis

2021-04-22, 11:38

Prieš keletą metų išpopuliarėjus „Instagram” platformai, joje sparčiai pradėjo daugėti užgaulaus ir nepadoraus turinio. Kadangi tai kenkia visiems socialinio tinklo vartotojams, o ypač jį pamėgusiems paaugliams, „Facebook” šia problema susirūpino ir dar vasarį paskelbė apie planuojamus pokyčius, kurie netrukus pradės veikti kai kuriose šalyse. „Instagram” nuo šiol filtruos privačias žinutes ir blokuos naudojimo taisykles pažeidusiųjų paskyras.

„Instagram” valdanti „Facebook” pažymi, kad privačios žinutės, kurių turinys bus diskriminuojantis ar žeidžiantis, nuo šiol automatiškai keliaus į atskirą aplanką, kuris bus paslėptas. Jį vartotojas peržiūrėti galės tik specialiai atidaręs, taip pat jam bus suteikiama galimybė šias žinutes ištrinti ir apie jas pranešti socialinio tinklo vadovybei.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

instagrmafilterdm

Skelbiama, jog filtravimo algoritmai sukurti bendradarbiaujant su garsiausiomis pasaulio organizacijomis, kovojančiomis su diskriminacija ir patyčiomis. Vartotojui taip pat papildomai bus suteikiama galimybė pasirinkti norimus filtruoti žodžius žinutėse, kas turėtų suteikti maksimalią apsaugą nuo nepageidaujamo turinio.

Kitas įrankis, kurį įdiegė „Facebook” - galimybė užblokuoti ne tik tam tikrą paskyrą, bet ir visas kitas anketas, kurias po užblokavimo gali susikurti vartotojas, galimai norėdamas toliau priekabiauti prie aukos. Socialinio tinklo vadovybė skelbia, kad tokį pakeitimą leidžia „Instagram” elgesio kodeksas, kuriama pažymima, kad užblokuotiems asmenims neleidžiama kurti naujų paskyrų.

Šios funkcijos pasieks kelis regionus jau artimiausiomis savaitėmis, tačiau „Instagram” tikslių valstybių pavadinimų neįvardijo. Tikėtina, jog jos dar šiemet pradės veikti visame pasaulyje.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas