Telefonai

Kai kurių telefonų nuvertėjimas nustebins daugelį: paaiškėjo, kurie įrenginiai atpinga daugiausiai

Nepaisant naujienų apie rimtą „Samsung Galaxy S23“ serijos kainų padidėjimą, galima pakalbėti apie išmaniųjų telefonų nuvertėjimo tempą.

Kai kurių telefonų nuvertėjimas nustebins daugelį: paaiškėjo, kurie įrenginiai atpinga daugiausiai

2022 metų rezultatus apibendrino kompanija „SellCell“, nuolat publikuojanti ataskaitas, apie kurias „Android“ gamintojai norėtų nutylėti.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Ir nors tyrimas apima tik tris populiariausius JAV rinkos prekių ženklus, šiuos skaičius nesunkiai galima pritaikyti visam pasauliui.

Kaip ir buvo galima tikėtis, „Apple“ prietaisai išliko atspariausi kainų kritimui: geriausiai išsilaiko „iPhone 14 Pro Max“ (128 GB), kurį galima perparduoti antrinėje rinkoje, prarandant vos 26,9 proc. nuo pradinės kainos. Kaip bebūtų keista, bet jos 1 TB modifikacija pinga pastebimai greičiau (-36,8 proc.), o blogiausia atrodo 512 GB versijos iPhone 14 Plus (-43,3 proc.) bei iPhone 14 (-44 proc.).

Tačiau net ir jie yra reitinge toli nuo Samsung Galaxy S22 Ultra (128 GB), kurį galima įsigyti 58,2 proc. pigiau.

Tai yra geriausias rodiklis tarp „Android“ išmaniųjų telefonų. Blogiausiai pasirodė Pixel 6A (128 GB), kuris vos per 8 mėnesius nuo anonso datos prarado 66,6 proc. kainos. Tiesa, šalia jo stovi dar vienas autsaideris: „Galaxy S22“ (128 GB), kuris atpigo 65,5 proc.

Iš tokių iškalbingų rodiklių išvadas siūlome daryti savarankiškai, o žemiau pateikiame dar keletą kurioziškų lentelių su skirtingų prekinių ženklų rodikliais.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas