Kai perki naują „iPhone“, o gauni muilą: pirkėją nuo netikėtos aferos išgelbėjo vienas paprastas pasirinkimas

Kai perki naują „iPhone“, o gauni muilą: pirkėją nuo netikėtos aferos išgelbėjo vienas paprastas pasirinkimas

Leonardas Sindaravičius

Tikimybė, jog būsite apgauti perkant iš didelės ir žinomos e-parduotuvės, kaip „Amazon“ ar „Flipkart“, yra maža, tačiau rizika visuomet išlieka. Didelių kompanijų apgavysčių bylos nėra dažnas reiškinys, o kartais ir pasiekusios teismo salę palieka klientą ant ledo. Viena iš komercinio sukčiavimo aukų neseniai tapo Simranpal Singh, iš „Flipkart“ elektroninės parduotuvės užsisakęs „iPhone 12“ išpardavimo metu - indų kilmės vyras vietoje išmaniojo telefono tegavo porą muilo plytelių.

Kadangi buvo girdėjęs apie anksčiau įvykusius panašius nutikimus, vyras pasirinko „Open Box Delivery“ metodą, kuomet siuntą gavėjo akyse išpakuoja pats kurjeris. Šiuo atveju toks pristatymo būdas iš tikro davė naudos ir Singh turi įrodymą - visas procesas buvo nufilmuotas ir patalpintas „YouTube“ platformoje:

Apple iPhone 12 64GB Black (Juodas)

Vyras priėmė dar vieną teisingą sprendimą atsisakydamas kurjeriui nurodyti vienkartinį slaptažodį - tokie slaptažodžiai kartais yra išsiunčiami gavėjui siekiant patvirtinti, kad siunta pasiekė teisingą asmenį. Sėkmingo siuntos gavimo patvirtinimas nėra tai, apie ką norėtumėte pranešti siuntėjui - tokiu atveju prekes išsiuntusi įmonė galėtų nepaisyti tolesnių Jūsų skundų.

Vos išpakavęs siuntą vyras paskambino į „Flipkart“ klientų aptarnavimo liniją ir reikalavo paaiškinimo - įmonė teigė negalinti nieko padaryti, kol siuntos būsena yra „perduota įteikimui“ ir siūlė susisiekti su kurjerių kompanija. Pastaroji vėl prašė pateikti vienkartinį slaptažodį, nepaisant fakto, jog jau turi visą reikalingą informaciją apie gavėją. Net tarp „Flipkart“ dažniausiai užduodamų klausimų ir naudojimo sąlygų nėra punkto, reikalaujančio atskleisti el. paštu išsiųstą slaptažodį kurjeriams tokiais atvejais.

Apple iPhone 12 Pro 128GB Pacific Blue (Mėlynas)

iphone-12

Dar kartą susisiekus su „Flipkart“ konsultantais Singh buvo pasakyta, kad kurjeriams jokios papildomos informacijos suteikti nereikia. Po kelių dienų kompanija galiausiai atšaukė užsakymą ir grąžino vyrui pinigus, sumokėtus už negautą praėjusios kartos „iPhone“.

Jei ne „Open Box Delivery“ pristatymo metodas, Simranpal būtų likęs apgautu - būtent šis pristatymo būdas, vaizdo įrašas ir išlaikytas budrumas padėjo vyrui atgauti visą siuntos vertę.

Apple iPhone 12 mini 64GB Black (Juodas)

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Apple

Komentarai

Vip

Pas mus skelbiu.lt..pilna melagingu skelbimu.Ypac nurodo smulkmenas,kad issiuncia i kita miesta,o kai imeti eura i saskaita,kad issiustu...tai atsiuncia arba sulauzyta,sugedusi daikta..skelbiu admin nereguoja.

Wissen

todėl būtina žiūrėt atsiliepimus ir ar tikra paskyra jo ir ar ne koks naujai atėjes ir kitas dalykas mokėt geriau gyvai kada parodo ta preke ir gali ja matyt.

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Apple iPhone 12 Pro Max

6,7 colio

Išleista: 2020 spalis

Apple iPhone 12 Pro

6,1 colio

Išleista: 2020 spalis

Apple iPhone 12

6,1 colio

Išleista: 2020 spalis

Apple iPhone 12 Mini

Apple iPhone 12 Mini

5,4 colio

Išleista: 2020 spalis

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas