Kamerų lenktynės sugrįžta? Naujas „Xiaomi“ flagmanas turės įspūdingą kamerų konfigūraciją, kokios dar nesate matę

Kamerų lenktynės sugrįžta? Naujas „Xiaomi“ flagmanas turės įspūdingą kamerų konfigūraciją, kokios dar nesate matę

Išmaniųjų telefonų rinkoje ir vėl pakvipo kamerų kovomis. Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ dar praėjusią savaitę pristatė pirmąjį pasaulyje telefonams skirtą sensorių su 200 MP raiška. Dabar jau sklinda kalbos ir apie pirmąjį įrenginį, kuris gali panaudoti „Samsung“ šedevrą ir tikėtina, kad tai ir vėl bus „Xiaomi“ produktas.

Kinijos gigantė „Xiaomi“ šių metų pabaigoje arba kitų metų pradžioje ketina pristatyti „Mi 12“ serijos flagmanus. Naujausia informacija rodo, kad būtent vienas iš šios serijos įrenginių bus aprūpintas naujuoju „Samsung ISOCELL HP1“ sensoriumi. Negana to, pagrindinę kamerą sudarys ir dar vienas objektyvas, skelbia šaltiniai Kinijoje.

Remiantis socialiniame tinkle „Weibo“ pateikiama informacija, vienas iš „Xiaomi Mi 12“ serijos išmaniųjų telefonų turės ne tik 200 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą, bet ir dar vieną, papildomą, 50 MP sensorių. Kol kas išlieka nežinoma kokiu principu veiks toks „Xiaomi“ sprendimas, tačiau tikėtina, kad daugiau informacijos turėtų paaiškėti jau artimiausiu metu.

Šaltinių Kinijoje teigimu, „Xiaomi“ ir toliau ketina naudoti 108 MP ir 64 MP raiškos vaizdo jutiklius savo vidutinės ir aukščiausios klasės išmaniuose telefonuose. Verta paminėti ir tai, jog šios bendrovės planai pristatyti flagmaną su naujuoju „Samsung“ objektyvu taip pat neturėtų būti didelė staigmena. Vertėtų prisiminti, kad 2019 metais, kuomet buvo pademonstruotas pirmasis 108 MP sensorius, „Xiaomi“ tapo pirmąja, kuri išleido telefoną su tokiu jutikliu.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 1

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas