Kamerų specialistai įvertino naująjį „Pixel 6 Pro“ flagmaną, tačiau rezultatai gali ir nuvilti

Kamerų specialistai įvertino naująjį „Pixel 6 Pro“ flagmaną, tačiau rezultatai gali ir nuvilti

Lukas Snarskis

„Google“ kuriami išmanieji telefonai buvo puikiai žinomi dėl išskirtinių kameros galimybių. Ir nors per pastaruosius metus bendrovės flagmanai vertinami ne taip gerai, tačiau daugelis vis dar renkasi „Pixel“ serijos išmaniuosius, o visai neseniai paaiškėjo ir naujojo „Pixel 6 Pro“ modelio galimybės.

„DxOMark“ kamerų specialistai išbandė naująjį „Google“ flagmaną ir skyrė jam įvertinimą, atsižvelgiant į nuotraukų kokybę, priartinimo galimybes bei, žinoma filmavimo ypatumus. Ir nors daugelis tikėjosi, kad „Google“ su šiuo produktu gali užkopti į viršūnę, tačiau „Google Pixel 6 Pro“ atsidūrė tik septintoje pozicijoje ir nusileido ne tik šiemet pristatytiems „iPhone 13 Pro“ ir „13 Pro Max“ modeliams, bet ir kai kuriems „Huawei“ ar „Xiaomi“ flagmanams.

Google Pixel 3a XL 64GB Black (Juodas)

Pixel-6-Pro-DxOMark

Naujasis „Google“ flagmanas pelnė 135 taškus bendrame įvertinime. „Pixel 6 Pro“ modelio fotografavimo galimybės pelnė 143 taškus, už filmavimą skirta 115, o priartinimo galimybės surinko 71 balą. „DxOMark“ specialistai pažymi, jog šis išmanusis turi puikias galimybes beveik bet kokiomis apšvietimo sąlygomis, o taip pat išskiriamas puikus dinaminis diapazonas bei puiki nuotraukų tekstūra.

Priminsime, jog visai neseniai „Google“ pristatė du naujus flagmanus – tai „Pixel 6“ ir „Pixel 6 Pro“. Abu šios serijos modeliai turi 50 MP raiškos vaizdo jutikliu, kurio dydis siekia 1/1.3 colio, aprūpintą pagrindinę kamerą, kuri leis užfiksuota daugiau detalių, spalvų nei anksčiau, o taip pat gebės įsisavinti iki 150 proc. daugiau šviesos, lyginant su praėjusių metų modeliu. Visa tai, neabejotinai, užtikrins ir dar geresnes naktines fotografijas.

Google Pixel 4 XL 64GB Clearly White (Baltas)

Pixel-6_2021-10-05-202826_xfgw

Atnaujinimo sulaukė ir plataus kampo kamera, kuri naudos 12 MP raiškos vaizdo jutiklį su f/2.2 diafragma, o jos aprėpties kampas sieks 114 laipsnių, kas leis užfiksuoti daugiau vaizdo nei anksčiau. Ir tai dar ne viskas. „Google Pixel 6 Pro“ modelis turės ir trečiąją kamerą – tai 48 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintas periskopinis objektyvas, kuris gebės atlikti 4x optinį bei 20x skaitmeninį priartinimą. Negana to, naujasis „Tensor“ lustas leis filmuoti 4K HDR vaizdą su 60 kadrų per sekunde.

Kartu su patobulintomis kameromis, „Google“ pristatė ir keletą naujų funkcijų. „Pixel 6“ telefonuose esančią kameros programėlę papildė tokios galimybės kaip „Magic Eraser“ ar „Face Unblur“. Pirmoji naujovė leis iš nuotraukų panaikinti nereikalingus objektus, o antroji pagerins nuotraukose esančių veidų aštrumą, jeigu jums nepavyktų sėkmingai sufokusuoti norimo asmens.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Google Pixel 6

Google Pixel 6

6,4 colio
4614 mAh

Išleista: 2021 spalis

Google Pixel 6 Pro

Google Pixel 6 Pro

6,71 colio
5003 mAh

Išleista: 2021 spalis

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas